Parim rasvapõletustoit neile, kes tahavad trimmis ja toonuses figuuri

Parim rasvapõletustoit neile, kes tahavad trimmis ja toonuses figuuri

Kõhulihased tulevad köögist – ütlus, mis peab igati paika. Kui trenni tehes põletame me rasva ning treenime oma lihaseid, siis toit on see, mis aitab lihastel areneda ja siinkohal on väga oluline teadlik toitumine! Kõhulihased arenevad väga kiiresti, aga kui lisakilosid on soovitust rohkem, ei paista need rasvakihi alt lihtsalt välja…

Kõhulihased tulevad köögist – ütlus, mis peab igati paika. Kui trenni tehes põletame me rasva ning treenime oma lihaseid, siis toit on see, mis aitab lihastel areneda ja siinkohal on väga oluline teadlik toitumine! Kõhulihased arenevad väga kiiresti, aga kui lisakilosid on soovitust rohkem, ei paista need rasvakihi alt lihtsalt välja …

Kes arvavad, et kui sa teed kõvasti trenni, siis võid kõike süüa, eksivad – selle tulemusena võid hoopis kaalust juurde võtta ja isegi keha rasvaprotsent võib tõusta. Kui sinu sooviks on trennis tõhusamalt rasva põletada ja saavutada toonuses keha, siis asenda suhkrurohked toidud sellise võimsa combo’ga nagu seda on loomsed valgud pluss piimatooted.

Mitmed uuringud on näidanud, et kui lisaks trenni tegemisele tarbida iga päev kvaliteetset valku nagu näiteks kana või kala ning sinna juurde võtta kaltsiumirikkaid piimatooteid, põletab organism rasva tõhusamalt ning lihased arenevad kiiremini. Just kaltsiumi ja valgu kombinatsioon on see, mis kauni ja trimmis figuuri saamisel sinu teekonda hõlpsamaks teeb.

Näiteks kanafilee kodujuustuga või miks ka mitte kana kõrvale juua täisrasvast piima või hapupiima. Hiljuti jõudsid ka Eestis poelettidele 4% rasvasisaldusega piimad ja isegi mõnus hapupiim, mille valgusisaldus on kõrgem kui tavalisel keefiril või mistahes jogurtijoogil. 

Piimatoodetest sobivad ka kõrge valgu- ja kaltsiumisisaldusega juustud – infot selle kohta, kui palju mis juust neid sisaldab, tasub pakendilt lugeda. 

Seega parim kombinatsioon, mis aitab organismil efektiivsemalt rasva põletada, on valkude ja piimatoodete koos söömine! 

Allikas: health.com