Pikaajalise suhte saladus – naer, spontaansus ja usaldus!

Pikaajalise suhte saladus – naer, spontaansus ja usaldus!

Kas oled unustanud, mis tähendab olla armunud? Kas mäletad aega, mil sa oma partneriga esimest korda kohtusid? Neid jalutuskäike rannal ja vestlusi, mis lõppesid päikesetõusul? Selleks, et seda taas kogeda, annab Buduaar sulle nõu, kuidas elustada kadunud kirge ja avaldab sulle ka pikaajalise suhte saladuse.  

Kas oled unustanud, mis tähendab olla armunud? Kas sa mäletad aega, mil sa oma partneriga esimest korda kohtusid? Neid jalutuskäike rannal ja vestlusi, mis lõppesid päikesetõusul?  Selleks, et seda taas kogeda, annab Buduaar sulle nõu, kuidas elustada kadunud kirge ja avaldab sulle ka pikaajalise suhte saladuse.

 

Naera! Iseenda, sõprade, teiste üle… Koos naermine on äärmiselt oluline ja aitab asju teises valguses näha. Räägi mehele selliseid nalju, mille peale sa tead, et ta naerma hakkab. Las ta armub taas sinu naljasoonde!

Ole sõber! Kuidas sa kohtled oma sõpru? Kui sõber unustab sulle helistada, siis sa ju ei pahanda tema peale. Kui sõbrad kokkusaamisele hilinevad, siis sa ju ei karga neile kõrri? Ära tee sedasama ka oma partneri puhul! Kohtle teda nii, nagu sa kohtled oma sõpru.

Kuula – lihtsalt kuula! Mõnikord ei ole vaja jutu keskel hakata nõu andma või lahendama erinevaid probleeme. Uuri lihtsalt, kuidas tema päev möödus ning kuula! Ära õpeta teda probleeme lahendama, kui ta ei ole selleks sinult nõu küsinud.

Mõista ja andesta lihtsad vead. Usu, et te mõlemad annate oma parima. Kui su partneril on päev, mil ta ei taha voodist tõustagi, siis lase tal olla. Sa ei pea teda tagant sundima. Igalühel meist on vaja aega, et lihtsalt puhata. Ja kui ta unustab ka prügikoti välja viia, siis tea, et see pole maailma lõpp. Kõigil juhtub!

Tunne rõõmu väikestest asjadest. Eriti majapidamistöödes! Kui mees peseb nõusid ka nii, et kogu põrand ujub, siis hinda seda, et vähemalt ta peseb neid! Kui ta viskab köögirätikud koos riietega pesumasinasse, siis täna teda ja võta asi üle. Näe väikestes asjades head ja tunnusta tema ponnistusi!

Veetke aega ka eraldi. Niisama oluline, kui on koos veedetud aeg, on ka aeg, mille veedate eraldi. Anna kallimale aega poisteõhtuks ning ütle, et ta võib jääda nii kauaks kui soovib. Usalda teda. Kui teil pole veel lapsi, siis kasuta üksiolemise aega ära ning luba endale üks lõõgastav vann koos erinevate iluprotseduuridega või kutsu külla sõbrannad ja avage veinipudel! Ära kindlasti saada mehele iga poole tunni tagant SMSe ning uuri, kus ta nüüd on ja mis ta nüüd teeb. Usu, ta hindab sinu usaldust ning austab ka sind selle võrra rohkem.

Üllata teda! Näiteks luuletusega! Ära kirjuta sellest, kui palju sa teda armastad, kuust ega tähtedest. Kirjuta teie ühistest mälestustest – esimesest kohtumisest, suudlustest, naljakatest situatsioonidest või puhkusest, mille koos veetsite. Üllatada võid teda ka kinkekorviga, mis sisaldab tema lemmikfilmi, CD’d või lemmiksnäkke. See ei pea olema kallis ega hinnaline kingitus, vaid selline, mis näitab, et hoolid temast ja mõtled tema vajadustele.

Ole spontaanne! Kesköine suplus meres, piknik aias, hommikusöök voodis, armatsemine lõunaajal. Sa ei pea minema hulluks, et erilisi asju välja mõelda! Lihtsalt välju korraks oma mugavustsoonist ning tee tavapäraseid asju teisiti. Need väiksed kavalused aitavad kirge üleval hoida.

Ära esita ultimaatumeid! Sa kas muudad end või ma jätan su maha… Taolise ultimaatumi esitamine võib saada sinu suhtele saatuslikuks. Kui mees oli sigarettidega sina peal juba enne teie kohtumist, siis ära oota, et ta suitsetamise maha jätab. Aktsepteeri seda, kuigi see kõlab lihtsamalt, kui tegelikult on. Kui sa üritad veenda teda suitsetamisest loobuma ja see sul ka õnnestub, siis ei ole ta enam sama mees, kellesse sa armusid. Kui mees aga sinu püüdlustele ei allu, annad talle sellega lihtsalt teada, et sa ei armasta teda tingimusteta.

Hoidke üksteist! Isegi kui teil on väga kiire – töö, lapsed, trenn, sõbrad, õhtusöök – seadke asjad nii, et te läheksite õhtul koos voodisse. Olge üksteise vastu hellad, hoidke käest kinni, flirtige teineteisega. Olge õnnelikud ja uhked selle üle, et te üksteisel olemas olete.

 

 

Triin Tisler

 

Sarnased artiklid