REIKI – IIDNE RAVITEHNIKA, mis tervendab

10 kommentaari
REIKI – IIDNE RAVITEHNIKA, mis tervendab

Reiki on lihtsalt omandatav tehnika, mida on kerge õppida ja kasutada igal soovijal. Vaatamata lihtsale omandamisele on reikiteraapia ülimalt tõhus. Tavaliselt on tervenemise kriteeriumiks ainult aeg. Reikiga tervendamise puhul on soovitud tulemuse saavutamine kindel, kuid erinevate haiguste puhul võib aja kulu olla erinev.  

Reiki on lihtsalt omandatav tehnika, mida on kerge õppida ja kasutada igal soovijal. Vaatamata lihtsale omandamisele on reikiteraapia ülimalt tõhus. Tavaliselt on tervenemise kriteeriumiks ainult aeg. Reikiga tervendamise puhul on soovitud tulemuse saavutamine kindel, kuid erinevate haiguste puhul võib ajakulu olla erinev.  

Reiki on oma loomult harmoniseeriv ja tervendav energia, üks sellistest, mida saab kasutada edukalt nii enese kui ka teiste abistamiseks. Sensei Usui võttis reiki olemuse kokku ühe lausega: „Reiki on salajane meetod õnne kutsumiseks ja vaimne arstim kõikidele haigustele.”

Reiki on tervendav energia, mis voolab võimsalt läbi vahendaja käte. Vastuvõtja ammutab reiki energiat praktiseerija käte kaudu. Reiki praktik on selles protsessis isetu vahendaja rollis – nagu kanal, läbi mille voolab puhas, kosutav energia. See on kosmiline – Universumi energia, Looja vägi, mis kuulub igaühele, kes on valmis vastu võtma seda tervendavate käte kingitust. Reikit kutsutakse ka teispoolsuse energiaks, mis kannab meile informatsiooni Universumi varasalvest, kus on teadmised kõige olemasoleva kohta.

Mida reiki sinuga teeb?

Reiki on tõhus kõige puhul, millele vahendaja käed suunatud on, sest reiki käed kiirgavad tervendavat energiat igal ajal. Reiki abil on võimalik kõigele elavale anda loomulik ja terviklik olek ning taastada tervis võimalikult parimal moel. Sama meetodi abil, nagu tervendatakse füüsilise keha vigastusi, toimub ka hingeliste valupunktide lahendamine. Juba ühe seansiga on võimalik hingevalust üle saada ja jõuda mõistmiseni, mida on vaja teha, et oma elu uuesti elamisväärseks muuta.

Juba ühe seansiga on võimalik hingevalust üle saada ja jõuda mõistmiseni, mida on vaja teha, et oma elu uuesti elamisväärseks muuta.

Reiki Kliiniku läbivaks jooneks on abi andmine taastusravina füüsiliste vigastuste ja traumade puhul, operatsioonijärgsete tervenemisprotsesside käivitamiseks ja hingeseisundite rahustamiseks.

Toomas Piik, Usui Shiki Ryoho Reiki Meister, Reiki Kliiniku asutaja Eestis
Tel 515 6654
Vaata lisa: www.reiki-kliinik.ee
Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar jaanuar-veebruar 2017.