RETSEPT! IIDNE KÜLMAJOOK, mis viib kõik haigused viieks aastaks

RETSEPT! IIDNE KÜLMAJOOK, mis viib kõik haigused viieks aastaks

Külmetuste ja viirushaiguste periood on taaskord käes ning ennekõike on oluline tugevdada oma immuunsüsteemi tervisespordi ja täisväärtusliku toiduga. Kui aga organism on juba külma saanud, siis miks mitte turgutada oma tervist looduslike vahenditega, mille ravitoimet on hinnatud enam kui 5000 aastat.

Külmetuste ja viirushaiguste periood on taas kord käes ning ennekõike on oluline tugevdada oma immuunsüsteemi tervisespordi ja täisväärtusliku toiduga. Kui aga organism on juba külma saanud, siis miks mitte turgutada oma tervist looduslike vahenditega, mille ravitoimet on hinnatud enam kui 5000 aastat.

Tiibeti munkade leiutatud imejook on kange ning koosneb vaid kahest komponendist – küüslaugust ja rummist või kangest alkoholist nagu viin. Ravimi valmistamiseks on vaja 350 grammi küüslauku ning 200 ml puhast alkoholi. Legendi kohaselt viib see külmajook haigused viieks aastaks ning seda kuuri ei tohi teha sagedamini kui kord viie aasta jooksul.

Tee nii: koori küüslauguküüned ning purusta läbi küüslaugupressi, seejärel sega kokku alkoholiga ja vala segu eelnevalt steriliseeritud klaaspurkidesse ning aseta kümneks päevaks jahedasse, pimedasse kohta seisma. Soovitav on rätik või lina katteks peale asetada. Pärast seda ava purk ja kurna segu ehk siis eemalda küüslaugupudi vedelikust ja vala vedelik uuesti purki ja säilita seda külmikus. 

Antud kogusest jätkub ühele inimesele 10-12päevaseks kuuriks – joo seda kolm korda päevas koos veega! Võta klaas vett ja hommikul lisa sinna pool lusikatäit segu, päeval enne lõunasööki lisa üks lusikatäis ja enne õhtusööki lisa kaks lusikatäit. 

See ravim aitab organismi tugevdada ja külmetushaiguste vastu võidelda! Lisaks tasub meeles pidada, et kui sa oled külma saanud, siis tuleb menüüst välja jätta valge suhkur, saiakesed, koogid ja rasvane liha, sest organismil on raske neid seedida ja ennast samal ajal ravida.

Allikas: healthylifetricks