RETSEPT! SUPERMODELLI lameda kõhu imejook

RETSEPT! SUPERMODELLI lameda kõhu imejook

Supermodelli töövahendiks on tema keha ning seetõttu peab ta end aastaringselt laitmatus vormis hoidma, mis pole aga sugugi nii keeruline kui arvata võiks. Victoria’s Secret’i pesuingel Adriana Lima, kes on ka kahe lapse uhke ema, näeb tõepoolest kadestamisväärselt hea välja ning sellist figuuri ihkavad endale ilmselt miljonid naised üle kogu maailma.

Supermodelli töövahendiks on tema keha ning seetõttu peab ta end aastaringselt laitmatus vormis hoidma, mis pole aga sugugi nii keeruline, kui arvata võiks. Victoria’s Secret’i pesuingel Adriana Lima, kes on ka kahe lapse uhke ema, näeb tõepoolest kadestamisväärselt hea välja ning sellist figuuri ihkavad endale ilmselt miljonid naised üle kogu maailma.

Adriana saleda ja treenitud figuuri taga on korralik trenn ja täisväärtuslik toit ning oma hommikuid alustab ta tavaliselt ühe igati mõnusa joogiga, mis aitab kõhurasvast vabaneda, paneb ainevahetuse tööle, annab kohest energiat ning varustab keha kasulike rasvadega.

Just head rasvad ongi need, mille tarbimine aitab kõhtu lamedaks saada ja keha rasvaprotsenti madalamaks ajada – nimelt hoiab hea rasv kõhu kauem täis ja seega ei tarbi sa kiiresti imenduvaid süsivesikuid, mis ongi lameda kõhu suurimad vaenlased.

Adriana Lima lameda kõhu jook koosneb vaid kolmest komponendist ja nendeks on avokaado, vesi (või piima-jogurtisegu) ja naturaalne mesi.

Tee nii: võta poolik avokaado ja eemalda viljaliha, lisa blenderisse koos 0,25 liitri vee ja ühe teelusikatäie meega ning blenderda ühtlaseks. Soovi korral lisa jogurtit või asenda vesi jogurti-piimaseguga.

Hommikusel ajal teeb Adriana seda jooki veega, ent päeval asendab ta tihtipeale veel hoopis piima-jogurtiseguga.

Allikas: vogue.com