SALEDAM KEHA 15 MINUTIGA: õigete harjutuste abil võimalik

SALEDAM KEHA 15 MINUTIGA: õigete harjutuste abil võimalik

Kui aega trenni minekuks ei ole, saab ka kodus oma lihaseid treenida, kuid selleks on vaja õigeid harjutusi, mis treenivad kogu keha. Jooga praktiseerimine on üheks kõige efektiivsemaks meetodiks ning see sobib kõigile – vaatamata vanusest, soost või kehakaalust! Jooga abil on võimalik õppida oma keha paremini tunnetama ja oma lihaseid sügavuti arendada.

Kui aega trenniminekuks ei ole, saab ka kodus oma lihaseid treenida, kuid selleks on vaja õigeid harjutusi, mis treenivad kogu keha. Jooga praktiseerimine on üheks kõige efektiivsemaks meetodiks ning see sobib kõigile hoolimata vanusest, soost või kehakaalust! Jooga abil on võimalik õppida oma keha paremini tunnetama ja oma lihaseid sügavuti arendama.

Sel korral jagame lugejatele 15minutilise jooga treeningvideo, mis sobib ideaalselt oma keha kodus treenimiseks. Vaata esmalt kogu video läbi ning seejärel leia endale mugavad riided, võimalusel võta kasutusele joogamatt ning tee kõik harjutused rahulikult läbi. Kui sa ei ole joogat varem teinud, kulub sul natuke aega, enne kui sa harjutusi õigel moel tegema õpid, kuid see on seda väärt.

Jooga aitab vabaneda pingetest ja seljavalust ning tugevdab ka süvalihaseid!

Oluline on see, et sul oleksid seljas riided, milles end hästi tunned ja kindlasti tasub seda treeningut teha vaikses keskkonnas! Keskendu rahulikult oma hingamisele ning harjutuste sooritamisele!

Vaata videot allpool!