SEE MASK KAOTAB KORTSUD 7 päevaga

SEE MASK KAOTAB KORTSUD 7 päevaga

Paljud naised kulutavad suurtes kogustes raha ilutoodete peale, mis neid tegelikult ei rahulda, sest lootused on suured. Erinevad firmad lubavad, et nende tooted ennetavad või kaotavad kortsud, kuid reaalsuses ei anna paljud neist piisavalt head tulemust. Õnneks on parim kortsuvastane seerum sinu enda köögis tegelikult olemas!

Paljud naised kulutavad suurtes kogustes raha ilutoodete peale, mis neid tegelikult ei rahulda, sest lootused on suured. Erinevad firmad lubavad, et nende tooted ennetavad või kaotavad kortsud, kuid reaalsuses ei anna paljud neist piisavalt head tulemust. Õnneks on parim kortsudevastane seerum sinu enda köögis tegelikult olemas!

Kuigi paljud ei taha seda uskuda, on kõik looduslik kasulik ja ka ilma keemiata suudame leevendada mitmeid vaegusi. Näiteks on ju kookosõli miski, mis asendab uskumatult paljusid ilu- ja tervisetooteid.

See näomask aga, millest hetkel räägime, on miski, mida on iga kortse kartev naine oodanud. Ja selle peamiseks koostisosaks on ilmselt kõigile üllatuseks lihtne küüslauk. Me kõik teame seda võimsat naturaalset antioksüdanti, mis suudab haiguste kõrval väidetavalt peletada isegi vampiire ja kaotada kortse!

Retsept kortse eemaldavaks maskiks on järgmine:
1. Puhasta üks küüslauguküüs ja purusta see kaussi.
2. Lisa üks teelusikatäis mett ja üks teelusikatäis savipulbrit.
3. Sega, kuni tekib ühtlane segu.
4. Sinu näomask on valmis!

Enne maski näole määrimist pese nägu söögisooda ja naturaalse seebiga – parim oleks isegi kasutada beebiseepi.

Määri mask ühtlaselt näole ja kaelale ning lase sel mõjuda pool tundi kuni tund aega. Seejärel loputa sooja veega. Parima efekti jaoks võid maski isegi terveks ööks näole jätta. Sel juhul muidugi peaksid hommikul padjapüüri ära vahetama…

Proovi järele ja ütle kortsudele head aega!