Reklaam sulgub sekundi pärast

SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA nädalaprognoos 06.-12.02

Hea lugeja! Mul on hea meel, et saan teiega jagada oma teadmisi numeroloogiast ja astroloogiast, et teil oleks seeläbi võimalus oma elu suunata ja mõjutada. Maailmas on kõike üks ja kõik on omavahel seotud. Minu soovitused aitavad teil elada oma elu aktiivselt, et iga päev oleks võimalikult energeetiline, et teie tervis oleks parem, et teie areng õitseks.

ESMASPÄEV, 06.02

Päeva sümbol: labürint

ÄRI
Täna ei ole soovitav alustada tundmatute asjadega. Kui aga olete hästi ette valmistunud või suurte kogemustega spetsialist, võite teha reforme vanadele reeglitele. Iga alustatud tegevus on täna hädavajalik lõpuni viia. Tänane päev ei sobi kauplemiseks. Olge täna väga tähelepanelik ohutusnõuete suhtes tehnikaga töötamisel nii tootmises kui kodus, kuna täna võib teie tervis ohtu sattuda. Suhted kolleegidega on segased – üritage tegutseda väheste emotsioonidega, rohkem läbimõeldult, kuna täna võivad teis välja lüüa ürgsed instinktid.

RAHA
Ärge lootke täna kiirele kasumile – kõik võib väga järsult muutuda ja mitte paremuse poole. Üritage mitte teha oste, mida te ei ole ette planeerinud.

ARMASTUS
Hea päev iseendale pühendumiseks – armastage iseennast! Unustage kõik kogunenud solvumised. Seksuaalenergia on täna madal, see võib viia selleni, et tahate omada võimu vastassugupoole üle ja oma seksuaalset energiat oma partneri arvelt täitma hakata. Täna valdab teid ainult iha, mingeid romantilisi tundeid ei ole. 

TERVIS
Hea oleks jalutada värskes õhus, teha erinevaid kosmeetilisi protseduure. Tervisele tulevad kasuks erinevad maskid, mis puhastavad keha ja nägu, ja aurusaun. 

TOITUMINE
Sööge täna õuna, kiivit, Kreeka pähkleid, oliiviõli, kõvasid juuste, ärge sööge väga rasvast toitu. Ärge tarbige kangeid jooke!

* * *

TEISIPÄEV, 07.02

Päeva sümbol: süda

ÄRI
Jääge täna erinevates olukordades rahulikuks. Kui teil on eelnevalt plaanid väga hästi realiseerunud, siis olete õigel teel ja see näitab teile, et olete tugeva tahtega inimene. Olge täna tänulik, näidake välja headust teiste inimeste vastu. Looge inimestele, kes teiega koos töötavad, head töötingimused või tehke kingitusi. Näidake välja initsiatiivi alustada häid tegusid, ärge oodake kellegi palvet või küsimust abile. Kõik hea, mis te täna teete, tuleb teile tagasi. Kui olete täna sattunud mingisse konflikti, siis näitab see seda, et teie süda on kinni armastusele ja heatahtlikkusele. Otsige kompromissi ja ärge tülitsege! 

RAHA
Rahaenergia on täna stabiilne. Kulutage raha oma pere peale, tehke kingitusi teid ümbritsevatele inimestele.

ARMASTUS
Täna on avatud südame päev. Näidake välja armastust iseenda ja kogu maailma vastu. Ka seksuaalselt väga energiline päev, näidake üles hoolivust oma armsama vastu, tehke üksteisele komplimente, kinkige naeratusi ja kingitusi. Olge õnnelik igal sammul!

TERVIS
Kasulik on teha igasuguseid veeprotseduure ja sauna. Hea päev ravida neerusid. Kasulik on meditatiivne massaaž ja harjutused, mis viivad teist tundeid välja. Hoidke täna oma kõhtu ja maksa. 

TOITUMINE
Kasulik on täna süüa ploome (musti ploome), kõrvitsat. Ärge sööge täna praetud, soolatud ja marineeritud toite.

* * *

KOLMAPÄEV, 08.02

Päeva sümbol: sõrmus

ÄRI
Ideaalne päev töötada meeskonnaga! Otsige uut infot ja realiseerige oma ideed, looge uusi plaane enda täiendamiseks. Päeva teine pool on väga edukas loometööde ja intuitsiooni koha pealt. Hea oleks lahendada need küsimused, mis on seotud mingite plaanide parandamise või konsultatsioonidega. 

RAHA
Tänane päev on aktiivse rahaenergiaga, kuid ärge seepärast mõtlematult raisake. Kasumlik või efektiivne on ainult see investeering, mis on tehtud tulevikku investeerides. Igal juhul tasub raha panna õpingutesse, kursustesse, uue kvalifikatsiooni saamisse. 

ARMASTUS
Seksuaalne energia ja hingeseisund on täna väga nõrk. Soovituslik on olla oma pere keskel, et saaks omavahel emotsioone ja energiat vahetada. Looge õhtul kodus hubane meeleolu!

TERVIS
Kasulik on teha igasuguseid veeprotseduure ja sauna. Hea päev ravida neerusid. Hoidke täna oma kõhtu ja maksa. 

TOITUMINE
Kasulik on täna süüa ploome (musti ploome), kõrvitsat. Ärge sööge praetud, soolatud ja marineeritud toite.

* * *

NELJAPÄEV, 09.02

Päeva sümbol: kaks kanalit

ÄRI
Kui te kolmapäeval saite kasulikku infot või teil oli palju igasuguseid geniaalseid ideid, siis on teil täna suur tahtmine alustada uute projektidega. Hea päev on alustada ka uute pikaajaliste projektidega, teil võivad tekkida uued partnerid, kasulikud sidemed. Toimige sihikindlalt ja enesekindlalt! Teie ülemused võivad teid tähele panna, kiita, avastada teis kasulikke andeid. See päev võib olla hea algus teie uuele eluetapile.

RAHA
Rahaenergia seab teile täna tingimused – kui te ei taha olla vaene, siis ärge täna üldse raha raisake. Raha võib kulutada ainult söögi peale. 

ARMASTUS
Päev on täis seksuaalset energiat, kuid üksikutele inimestele võib päev tulla melanhoolne, kurb, igatsust täis. Tänane päev võib mõne jaoks olla isegi maniakaalne – need inimesed peaks ennast kontrollima. Soovituslik on tegeleda oma hobidega, et teil oleks huvitav, üritage oma mõtted viia mõnele muule asjale. Äsja armunutel on täna väga hea võimalus veeta koos intiimne õhtu. 

TERVIS
Kasulik on igasugune füüsiline tegevus, meditatsioon. Laske oma närvisüsteemil puhata, jooge rahustavaid teesid. Hoidke oma südant. 

TOITUMINE
Kasulik on süüa puuvilju, köögivilju, liha, kala, ärge sööge magusaid torte, rasvaseid juuste, ärge jooge kanget kohvi ja teed. 

* * *

REEDE, 10.02

Päeva sümbol: tulemadu

ÄRI
Täna on hea päev alustada enese distsiplineerimisega, ärge andke maad laiskusele ja naudingutele, kontrollige oma ahvatlusi tööst kõrvale kalduda. Väga kerge on sattuda pettuse ohvriks. Mõelge loogiliselt ja olge kindel, ärge looge illusioone, enne kui midagi teete. Paljudel inimestel tekib täna tahtmine panna oma kohustused teiste inimeste õlgadele. Ette võivad tulla suured konfliktid, draamad tootmisettevõtetes. Olge eriti tähelepanelik autoroolis ja ka üldiselt oma tervise suhtes. Olge ettevaatlik alkoholiga! Hoiduge rahvarohketest kohtadest!

RAHA
Ärge raisake raha kasiinodes, kuna teil võib tekkida hasart. Parem oleks, kui oma ostud mõnele teisele päevale lükkate, kui teil on vähem illusioone, te ei näe täna asju päris õiges valguses. Õppige oma rahaenergiat juhtima!

TERVIS
Emotsionaalselt ja psühholoogiliselt väga raske päev. Püüdke lõõgastuda ja andke oma närvisüsteemile rahu, jooge rahustavaid teesid. Kasulikud on igasugused füüsilised tegevused ja meditatsioon. Hoidke oma südant. 

TOITUMINE
Kasulik on süüa puuvilju, köögivilju, liha, kala, ärge sööge magusaid torte, rasvaseid juuste, ärge jooge kanget kohvi ja teed. 

* * * 

LAUPÄEV, 11.02

Päeva sümbol: liblikas

ÄRI
Hea päev firmadele ja ettevõtetele, kes tegelevad koristuse ja teenindusega. Hea päev alustada koristamise ja suurpuhastusega, mis on ammu juba planeeritud, nii tehastes, vabrikutes kui kodus. Looge sisemine tasakaal nii enda sees kui enda ümber. Hoiduge konfliktidest, riidudest, karjumisest. Olge vaoshoitud ja tähelepanelik teid ümbritsevate inimeste suhtes, hoidke ka oma ambitsioonid vaos. 

RAHA
Täna on teil meeletu tahtmine raha raisata. Kui juba raiskate, siis on väga raske ennast tagasi hoida, vaadake, et raiskaksite siis kasulike, ilusate asjade peale. 

TERVIS
Hoidke oma kõhtu ja ärge sööge üle. Kasulikud on igasugused profülaktilised protseduurid. Täna ei tohi teha plastilisi operatsioone!

TOITUMINE
Sööge aurutatud köögivilju, suppe, puuvilju. Ärge jooge alkoholi ja ärge sööge kartulikrõpse! 

* * *

PÜHAPÄEV, 12.02

Päeva sümbol: viinamarjakobar

ÄRI
Tänane päev omab endas neid energiaid, mis on olnud eelnevates päevades. Alates kella 17st energiad muutuvad. Õhtul tekib teil suur tahtmine oma elu muuta – tekivad uued ideed ja võimalused tuleviku tarbeks. Väga raske on teha rutiinseid töid, näiteks raamatupidamine, aruannete koostamine. Väga võimalik, et need dokumendid, mis päeval tehtud, tuleb õhtul ümber teha. 

RAHA
Tänane päev on elamiseks. Ärge ennast piirake, aga ärge ka üle kulutage. Ärge ostke kalleid asju, kulutage mõistlikkuse piires. 

ARMASTUS
Täna ei ole hea olla täiesti üksinda, veetke see päev oma pere ja sõprade keskel, aga mitte kärarikkalt, pigem vaikselt ja mõnusalt.

TERVIS
Ideaalne päev erinevateks kosmeetilisteks protseduurideks, ka organismi puhastamiseks. 

TOITUMINE
Sööge täna banaani, viinamarju, musti ploome, köögivilju, aurutatud toite. Ärge jooge gaseeritud jooke, ärge sööge väga rasvaseid, teravaid, praetud toite.

Elena Kanda Buduaarile