SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 01.02.17

6 kommentaari
SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 01.02.17

Head lugejad! Mul on hea meel, et saan teiega jagada oma teadmisi numeroloogiast ja astroloogiast, et teil oleks seeläbi võimalus oma elu suunata ja mõjutada. Maailmas on kõike üks ja kõik on omavahel seotud. Minu soovitused aitavad teil elada oma elu aktiivselt, et iga päev oleks võimalikult energeetiline, et teie tervis oleks parem, et teie areng õitseks.

01.02, kolmapäev, kuues päev Kuus, Kuu on Jäära tähtkujus.

Päeva sümbol: pilved, sookurg

ÄRI
Tänasel päeval saadab teid eduenergia – kõige julgemad saavad ka edutatud. Hea päev oma materiaalsete ideede arendamiseks läbi erinevate kanalite; annete edendamiseks, kontaktide laiendamiseks, uute mõtete ja plaanide elluviimiseks. Tänane päev soosib saatuse liikumist positiivsuse poole! Sellel päeval on teil väga tugev intuitsioon ja selgeltnägemisvõime, soovitan kuulata oma sisetunnet. Osalege aktiivselt õpingutes, uurimustes ja muudes ühiskonda puudutavates asjades. Ärge olge taktitundetu, teiste inimestega suheldes hoidke oma isiklik ego vaos.

RAHA
Rahaenergia on täna väga aktiivne – hea päev suurte ostude ja tehingute tegemiseks. 

TERVIS
Kasulik on tegeleda spordiga, veeta aega värskes õhus ja looduses. Soovituslik on võtta erinevaid ravimtaimevanne, kompresse; pöörata tähelepanu oma välimusele, ilule ning teha ilumaske, kortsudevastaseid puuviljamaske, kuid vältima peab näopuhastusmaske, mehaanilist puhastust. Täna tasub teha profülaktilist ravi ülemistele hingamisteedele. Päev ei sobi erinevatele peaga seotud tegevustele, ei tohiks ravida hambaid, silmi, kõrvu jne. 

TOITUMINE
Söö täna mereveekala, kurki, õuna, kapsast, magusat paprikat, kõrvitsat, viinamarju, arbuusi, melonit – need kõik toovad organismile kasu. Ei tohi juua alkoholi, kohvi.