SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 03.02.17

SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 03.02.17

Head lugejad! Mul on hea meel, et saan teiega jagada oma teadmisi numeroloogiast ja astroloogiast, et teil oleks seeläbi võimalus oma elu suunata ja mõjutada. Maailmas on kõike üks ja kõik on omavahel seotud. Minu soovitused aitavad teil elada oma elu aktiivselt, et iga päev oleks võimalikult energeetiline, et teie tervis oleks parem, et teie areng õitseks.

Reede, 03.02, 8. Kuu päev, Kuu on Jäära tähtkujus. 

Päeva sümbol: fööniks

ÄRI
Äris on täna aktiivne päev, mis sobib hästi avantüürideks. Väga raske päev on seevastu aeglastel inimestel. Päeva esimene pool võib olla keeruline – vanad tehingud ja plaanid nõuavad realiseerimiseks palju aega, suhted kollektiivis muutuvad ja võtavad uue kuju. Soovitav on üles näidata südamlikkust, loobuda oma ambitsioonidest ja kaasata oma plaanidesse uusi inimesi, partnereid. Tasub olla suuremeelne ja tähelepanelik, samuti tuleks muuta oma käitumist ja taktikat, eriti sellepärast, et see aitab teil ennast tervena hoida, eriti psühholoogiliselt. See päev paneb teid proovile, kuidas suudate oma tasakaalu säilitada. Sobilik päev kohtulahendite või muude konfliktide lahendamiseks, täna on suur võimalus, et teie pretensioonid rahuldatakse. 

RAHA
Hea päev osta endale uus kodu ja jätta seega raha perekonda. Soovitav on osta kinnisvara või alustada remonti. 

TERVIS
Hoidke oma kurku, häält ja häälepaelu, üritage vähem rääkida. Tervisele toovad kasu soojad aroomivannid. Täna ei tohi eemaldada sünnimärki, mandleid. Tuleb hoida ka oma hambaid.

TOITUMINE
Jälgige täna oma toitumist, sööge erinevaid rohelisi toiduaineid, Kreeka pähkleid, puuvilju, piimatooteid. Ei tohi juua külmasid jooke ega alkoholi.