SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 06.-12.03

SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 06.-12.03

Head lugejad! Mul on hea meel, et saan teiega jagada oma teadmisi numeroloogiast ja astroloogiast, et teil oleks seeläbi võimalus oma elu suunata ja mõjutada. Maailmas on kõike üks ja kõik on omavahel seotud. Minu soovitused aitavad teil elada oma elu aktiivselt, et iga päev oleks võimalikult energeetiline, et teie tervis oleks parem, et teie areng õitseks.

Esmaspäev, 06.03 

Päeva sümbol: nahkhiir

ÄRI
Energiad ei ole täna tasakaalus, mistõttu võivad teil tekkida tunded, mis on enesepettuslikud ja ebatäiuslikud. Lepingute allakirjutamisel võite sattuda olukorda, mis ei too teie jaoks oodatud tulemusi. Ärge tehke kiireid otsuseid, andke endale aega asju kaaluda, et võtta vastu väärikas otsus. Paljudel inimestel tekib täna tahtmine vastutuse eest ära joosta, mistõttu võite sattuda väga ekstreemsetesse olukordadesse. Olge tähelepanelik ja vastutustundlik ning hoidke end avatud nõuannetele. Paljud inimesed tunnevad end täna väga kindlalt ja on väga kindlad oma õigustes, mis võib tekitada riidusid. Olge vaoshoitud ja ärge laske konfliktidel tekkida, ärge andke ka teistele konfliktide tekitamiseks võimalust, teie oponendid ei kuula teid täna nagunii. Tänasel päeval võivad paljudel inimestel tekkida hirmud eesseisvate kohustuste ees ja seetõttu oodatakse, et tuleks keegi, kes oskaks inimesi juhtida nagu liider. Olge neis olukordades tähelepanelik, võib juhtuda, et hoopis teil tekib võimalus olla julge ja hea liider. Kõik, mis täna alustatakse, läheb edasi selle sama päeva energiaga. Üritage täna minna asjadega edasi, aga ärge alustage uutega! Olge täna väga ettevaatlik tehnika ja rasketehnikaga.

RAHA
Täna ei ole hea päev uute projektidega alustamiseks! Ärge täna kihluge ega organiseerige ka oma pulmi. Igasugune raha kulutamine täna viib pettumiseni ja ei rahulda teid. 

ARMASTUS
Tänasel päeval esineb palju riide ja konflikte. Paljud inimesed nõuavad täna oma tuttavatelt, sõpradelt, armastatutelt täiuslikkust, kuid ärge olge täna väga nõudlik, eriti käib see lastevanemate kohta. Austage ja armastage oma lapsi, jagage neile soojust, sest energeetiliselt on lastel täna väga raske päev. Tehke neile komplimente ja olge hell, see on täna tähelepanuväärne. Seksuaalne energia on täna väga aktiivne, seepärast tasub tänane õhtu veeta oma armastatuga, et saada osa ülimast naudingust. Uute romantiliste suhete jaoks tänane päev ei sobi, ka üksikutel ei tasu endale täna teist poolt otsida, võite leida vaid illusioone, aga mitte tõelist armastust, mida hiljem kahetsete. 

TERVIS
Täna ei ole sobilik päev aktiivselt spordi või uue alaga alustamiseks. Kasulik on täna jalutada, minna sauna. Sobiv päev ka dieediga alustamiseks.  

TOITUMINE
Sööge täna juustu, kohupiima, muna, kapsast, kurki. Ärge sööge seeni, ärge jooge alkoholi ja kohvi.

* * *

Teisipäev, 07.03 

Päeva sümbol: purskkaev

ÄRI
Inimesed on täna täis energiat! Kui teil on soov vahetada oma tööd või proovida midagi uut, siis tegutsege just täna, ärge jääge homset ootama. Kõik energiakanalid on teie jaoks lahti tehtud ja tänu sellele olete võimeline tegema õigeid valikuid ja panustama oma individuaalsesse arengusse. Ärge kartke oma südamesoove, teie tänane intuitsioon ongi see õige tunne. Edukad on kõik uued algused, plaanid, ideed, fantaasiad, unelmad. Väga edukad on täna loomingulised ideed, väga efektiivne päev reklaamide jaoks. 

RAHA
Investeerige täna raha uude elamisse, kõige muu peale raisake raha ettevaatlikkusega. Ei ole halb päev ka krediiti või liisingut võtta. 

ARMASTUS
Pöörake täna tähelepanu oma perele – on armastuse ja perekonna tugevdamise päev! Ideaalne päev tegeleda traditsioonide ja oma juurtega, minna külla või kutsuda endale külalisi. Üksikud inimesed peaksid täna tegelema meditatsiooniga – saate täna aru oma teekonnast, teid võib tabada suur selginemine. 

TERVIS
Energeetiliselt hea päev minna hambaarstile, kõik stomatoloogilised tegevused viivad teid täna eduni. Hea päev ravida podagrat, väga hea päev tegeleda oma jalgade ja põlvedega.

TOITUMINE
Sööge täna juustu, kohupiima, muna, kapsast, kurki. Ärge sööge seeni, ärge jooge alkoholi ja kohvi.

* * *

Kolmapäev, 08.03

Päeva sümbol: kundalini – elu energia

ÄRI
Päev on täna täis hirme ja negatiivseid emotsioone. Eriti võivad need hirmutada neid, kes on arad ja päeva energiad võivad mõjutada nende tegevusi erinevates formaatides. Naistel võivad tekkida hirmud kaotada oma ilu, jääda vanaks; rikastel ja edukatel võivad tekkida hirmud alla käia, pankrotistuda. Täna ei ole hea päev läbirääkimisteks partneritega ega uute asjadega alustamiseks. Äärmuslikult võib päev töötada agressiivses turunduses, kui see inimeste hirmudele suunata. Täna võivad paljud inimesed olla impulsiivsed ja tugevate emotsioonidega, mis võivad viia keeruliste olukordadeni äris ja partneritega suhtlemisel. Ärge tehke täna kiireid otsuseid ja ärge tegutsege kiiresti! Üritage olla vaoshoitud ja ärge laskuge konfliktidesse, sest need võivad täna lausa kakluseni viia. Tegelege asjadega, millega olete juba alustanud, ärge alustage uusi asju.

RAHA
Mõelge raha kulutamine täna mitu korda läbi ja ärge tehke impulsiivseid oste. Ärge riskeerige täna suurte rahasummadega!

ARMASTUS
Seksuaalne energia võib teid täna enda sisse tõmmata. Täna tõmbab paljusid inimesi armastuse otsimise ja eksperimentide poole. Ärge kaotage pead ja üritage ennast vaos hoida. Ärge järgige täna oma ihasid – kui te riskite, siis te kahetsete. Olge ettevaatlik oma energiate raiskamisega – kui te täna riskeerite, siis riskite ka oma tervise ja kogu organismiga. Väga hea päev on täna minna reisile. 

TERVIS
Väga hea päev minna spaasse või sauna, külastada hambaarsti, ravida hambaid.

TOITUMINE
Sööge täna juustu, kohupiima, muna, kapsast, kurki. Ärge sööge seeni, ärge jooge alkoholi ja kohvi.

* * *

Neljapäev, 09.03

Päeva sümbol: süda

ÄRI
Tänasel päeval esineb väga palju negatiivseid emotsioone. Paljud inimesed hakkavad kritiseerima kõike ja kõiki, kes ei tundu neile ideaalsetena. Peate aru saama, et ei ole olemas ideaalseid asju, nagu ei ole olemas ka ideaalseid inimesi, võibolla pole te ka ise teiste silmis ideaalne. Olge sel päeval sõbralik ja südamlik, õppige armastama ja andestama. Pöörake see päev emotsionaalselt enda kasuks nii, et elutarkused võidaksid. Jälgige, mida te räägite ja kuidas te räägite – teie sõnad võivad inimestes esile kutsuda väga tugevaid emotsioone. Tänane päev ei sobi uuteks algusteks, olge ettevaatlik uute projektide ja uute partneritega. Samuti ei tasu täna teha kiireid otsuseid. Heategevuslikud organisatsioonid ja ühingud omavad täna tugevat energiat ja heategevuslikud üritused võivad olla väga edukad. 

RAHA
Rahaenergia võib täna olla edukas, eeldusel et inimesed on heasüdamlikud. Hea päev annetusteks. Raisake täna raha näiteks massaaži, jooga, Tai massaaži peale.

ARMASTUS
Päev, mil võite kohata oma ideaalset armastust ja muuta oma elu mõtet. Päev on väga edukas, et võtta vastu otsuseid ja millegagi nõustuda. Paluge andestust oma tegude eest, teile antakse kergesti andeks. Andke andeks ka neile, kes on teid solvanud ja teil hakkab kergem. Veetke see päev armastuses ja harmoonias.

TERVIS
Täna on kasulik meditatsioon ja tegevused, mis on seotud teie kehaga, näiteks massaaž, jooga. 

TOITUMINE
Sööge täna juustu, muna, kohupiima, kapsast, kurki. Ärge sööge seeni, ärge jooge alkoholi ja kohvi.

* * *

Reede, 10.03

Päeva sümbol: sõrmus

ÄRI
Väga kriitiline päev, mil tasub läbi mõelda kõik, mida te olete juba alustanud. Teie saatus võib täna muutuda! Kasutage oma elukogemust ja elutarkust, et aru saada juba tehtud vigadest ja kuidas neist õppida. Mõelge täna sellele, mida te olete valesti teinud ja kuidas tuleks nüüd teistmoodi käituda. Kui te täna tunnete, et teid ümbritsevad inimesed, kes teid ära kasutavad, solvavad või alandavad, siis on täiesti võimalik, et teie jaoks saabus aeg võtta vastu otsus lahkuda ja nendest inimestest eemalduda. Hea päev, et vaadata üle vanad lepingud ja neid korrigeerida; klaarida suhteid, kontakte; panna kinni ettevõte või firma või lõpetada projektid, mis on teie ootusi petnud.

RAHA
Rahaenergia on täna väga aktiivne. Hea päev investeerimiseks. Võite end hellitada uute ostudega.

ARMASTUS
Hea päev uuteks tutvusteks ja kontaktideks. Risk tõmmata endale ligi inimesi, kes toovad teie ellu tagasi vanad probleemid. Kohtumine inimestega, kellega te pole ammu kontaktis olnud, võib tuua teile tagasi vanad suhted. Väga tähtsad on kohtumised inimestega, kellega te olete lahku läinud mitte just kõige paremal viisil. See päev näitab teile, mida te olete valesti teinud ja kuidas peaksite edasi liikuma. Teie lähedased võivad sellel päeval teis hüsteeriat tekitada või pretensioone esitada, et te olete neile vähe tähelepanu pööranud. Pöörake täna tähelepanu oma armsamatele ja lastele. Avaldage armastust inimestele, keda te armastate. 

TERVIS
Hea oleks täna hoida enda lähedal talismane või kaitsvaid kive. Hea päev kosmeetiku külastamiseks. Kasulikud on täna maskid, massaažid. Sobiv päev sünnimärgi eemaldamiseks ja silmade ravimiseks.

TOITUMINE
Sööge täna liha, kala, värskeid köögivilju. Ärge sööge maksa, torti, juustu, rasvaseid toite. Ärge jooge kanget teed, kakaod ja kohvi.  

* * *

Laupäev, 11.03

Päeva sümbol: kaks toru

ÄRI
Täna on hea päev tähtsateks tegevusteks ja info otsimiseks. Kuulake täna tähelepanelikult teiste inimeste nõuandeid ja arvamusi. Ärge langetage üksi olulisi otsuseid, vaid võtke arvesse oma kolleegide kogemus ja nende kompetents. Edukas päev uute partnerite leidmiseks ja uue töö otsimiseks. Sobilik päev messide, konverentside, näituste jmt, kus saate omandada uut infot ja tarkust, külastamiseks. Saate sellest täna suurt kasu, samuti ka tööreisidest. Olge samas ettevaatlik ja analüüsige saadud infot, kuulake oma intuitsiooni. 

RAHA
Ideaalne aeg panustada raha iseenda arengusse, õppimisse ja kvalifikatsiooni tõstmisse. Hea päev osta asju oma hobi või loomingu jaoks. 

ARMASTUS
Veetke täna aega oma pere keskel, kohtuge sõprade ja lähedastega, kellega te olete hingesugulased. Suunake tähelepanu oma lastele, nende õppimisse ja arengusse. Külastage lastega koos näiteks muuseume, tehke nendega koos huvitavaid asju, mis neid arendavad. Tänasel päeval saadud tarkused kinnistuvad väga hästi. Pöörake tähelepanu ka oma armsamale, lõõgastuge ja veetke koos intiimne õhtu. 

TERVIS
Jalutage täna palju ja harrastage tervislikku eluviisi. Sobiv päev maksa ja vere puhastamiseks. Täna on hea ravida nahahaigusi.

TOITUMINE
Lülitage oma menüüst välja kanged joogid ja kiirtoidud. 

* * *

Pühapäev, 12.03

Päeva sümbol: tulimadu 

ÄRI
Uus periood, mis algab 12. märtsil ja kestab kuni 25. märtsini. See periood mõjub osadele inimestele nii, et nad võivad emotsionaalselt lõhkeda. Üritage vältida kollektiivseid psühhoose ja rahulolematust. Katsuge hoida oma emotsioonid kontrolli all ja ärge laskuge depressiooni. Inimesed ei soovi sellel perioodil võtta vastutust, mis võib katkestada kokkuleppeid ja lepinguid. Kollektiivis töötavad inimesed võivad oma ülesandeid teiste inimeste peale lükata, et ei peaks ise oma tööd tegema. Periood ei soosi uusi projekte ega lepinguid. Päeva energiad aktiveerivad valetajaid, kelme ja aferiste. Ärge laske illusioonidel end ahvatleda. Mõelge iga uus asi põhjalikult läbi ja kaaluge rahulikult. 

RAHA
Ärge mängige täna hasartmänge. Olge tähelepanelik, võite kergesti varguse ohvriks sattuda. Ärge panustage täna raha uutesse projektidesse.

ARMASTUS
Ideaalne päev luua uusi romantilisi suhteid, otsida romantilisi seiklusi. Lapsed on tänasel päeval väga kapriissed – olge selles osas tähelepanelik. 

TERVIS
Võtke täna ette pikk jalutuskäik ja harrastage tervislikku eluviisi. Hea on täna mediteerida. Sobiv päev vere ja maksa puhastamiseks, nahahaiguste ravimiseks. 

TOITUMINE
Täna on kasulik olla kergel dieedil – sobivad toidud selleks on köögiviljasupid, aurutatud toidud ja puuviljad. Lülitage oma menüüst välja kanged joogid ja kiirtoidud. 

 

Buduaarile Elena Kanda