SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 13.-19.03

SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 13.-19.03

Head lugejad! Mul on hea meel, et saan teiega jagada oma teadmisi numeroloogiast ja astroloogiast, et teil oleks seeläbi võimalus oma elu suunata ja mõjutada. Maailmas on kõike üks ja kõik on omavahel seotud. Minu soovitused aitavad teil elada oma elu aktiivselt, et iga päev oleks võimalikult energeetiline, et teie tervis oleks parem, et teie areng õitseks.

Esmaspäev, 13.03

Päeva sümbol: tulemadu

ÄRI JA RAHA
Täna tuleb väga kriitiline ja ohtlik päev. Hoiduge igasugustest salakavalatest tehingutest. Suruge täna maha kõik oma ambitsioonid ja emotsioonid, et mitte aktiveerida aferiste ja tuua esile pisaraid. Täna ei ole sobilik päeva alustada uute projektidega ja välja tulla uute ideedega. Kui teil aga ikkagi on vaja täna ellu viia tähtsaid asju, siis tehke endale hea, läbimõeldud plaan ja lükake see käiku täis enesekindlust ja julgust. Nõrkus ja ebakindlus tänasel päeval ei vii teid eesmärgini. Raha väljaandmisega peaks täna olema ettevaatlik ja võimalusel lükake kõik ostud ja tehingud edasi. Tekkida võivad probleemid on ootamatud ja te võite oma ostudes pettuda ja neid kahetseda.

ARMASTUS JA TERVIS
Tänasel päeval on tugev mehe seksuaalne energia, tekivad ihad ja seksuaalsed vajadused. Paljusid mehi võib seksuaalsete seikluste poole tõmmata, kuid täna ei ole hea päev uute inimestega tutvumiseks. 

Pereliikmete vahel võivad suhted täna olla emotsionaalselt ärritavad. Isegi pisiasjad võivad üksteisele närvidele käia ja see võib teie koju tuua raske õhustiku. Üritage olla heatahtlik ja kaastundlik ja andestage oma lähedastele. Olge inimestega kannatlik ja armastusväärne, eriti lastega suheldes. Leidke põhjus rõõmustamiseks ja jagage oma emotsioone, et tekiks positiivne energia.

Täna on hea päeva hammaste ja kõrvade ravimiseks. Täna on sobiv päev alustada ka kehakaalu alandamisega, kuna täna alustatud dieet toob tulemusi. Hoidke oma organismi üleliigse koormuse eest ja tarvitage vähem magusat ning kiirtoite.

* * *

Teisipäev, 14.03 

Päeva sümbol: liblikas

ÄRI JA RAHA
Väga hea päev viia ellu ideid ja alustatud projekte. Eriti hea päev on täna inimestel, kes tegelevad loominguga. Tänase päeva energiaga saate soovitud asjad kiiremini ellu viia, oma võimeid ja varjatud potentsiaale kõrgemal tasemel avada ja näidata. Proovige nendest võimalustest kinni haarata ja ärge laske neid käest. Initsiatiivitutel ja nõrga tahtejõuga inimestel löövad täna välja agressioon ja rahulolematus. Olge rahulik ja hoidke oma hingemaailm vaos. Rahaenergia on täna väga aktiivne. Rõõmustage ennast ostudega – ostke midagi uut ja vajalikku.

ARMASTUS JA TERVIS
Täna on hea päev lapse eostamiseks. Kui te aga hetkel last ei planeeri, tasub seksuaalvahekorrast hoiduda. Vallalised võiksid täna oma elu üle järele mõelda ja mediteerida. Üritage kõik halb endast välja lülitada. Jälgige oma emotsioone ja sõnu, mida kasutate. Negatiivsed mõtted ja sõnad ning rahulolematus mõjutavad väga teie sisemaailma ja see negatiivne energia võib tuua teile haiguse.

* * *

Kolmapäev, 15.03

Päeva sümbol: viinamarjakobar

ÄRI JA RAHA
Päev on suurepärane uute ideede ja projektide alustamiseks, aga täna ei tasu teha mingeid lõplikke otsuseid. Väga paljud plaanid, mis on täna alguse saanud, vajavad tulevikus kindlasti korrektuure. Hea on täna alustada läbirääkimisi ning oma projektide planeerimist või elluviimist. Tehke koostööd ka teiste inimestega. Ideaalne päev on täna loomingulistel inimestel – tänasel päeval alustatud tööd leiavad uusi väljundeid.

Rahaenergia ei ole soosiva mõjuga. Inimesed koguvad enda sisse palju negatiivset energiat ning on raha suhtes väga nõudlikud ja kadedad. Kui teil tekib rahaga seoses kodus või tööl probleeme, siis tasub mõelda, mida te olete valesti teinud ja millist energiat te ise välja annate. See võib olla märk või signaal, et peaksite oma elu muutma. Täna ei tasu investeerida uutesse projektidesse.

ARMASTUS JA TERVIS
Ideaalne päev uute tutvuste jaoks, täna on võimalikud ka saatuslikud kohtumised. Kui te otsite oma elu armastust, siis võib juhtuda, et just täna välja minnes kohtate teda. Ei ole hea päev pika laua jaoks ja pidudeks. Samuti tasuks olla ettevaatlik alkoholiga ja loobuda üleliigsest toidust. Ei tohi koormata oma organismi, hoidke ennast sellest. Rasedatel tasub täna väga hoida oma närvisüsteemi, kuna tänased emotsioonid võivad tulevikus mõjutada lapse närvisüsteemi.

* * *

Neljapäev, 16.03

Päeva sümbol: ahv

ÄRI JA RAHA
Päeva energia on täis agressiivsust ja disharmooniat ning toob endaga kaasa palju ootamatuid probleeme. Sellel päeval võivad kergesti tekkida konfliktid nii kolleegide, partnerite kui klientidega. Halb päev läbirääkimisteks ja tähtsate otsuste tegemiseks. Ärge üritage oma probleeme liiga kergekäeliselt lahendada. Kui peate täna otsuseid langetama, tehke seda rahulikult ja diplomaatiliselt, aga kindlasti mitte emotsioonide baasil.

Täna tasub rahasse ettevaatlikult suhtuda. Võimalusel hoiduge suurtest kulutustest, võite tänasel päeval tehtud suuri oste erinevatel põhjustel kahetsema hakata.

ARMASTUS JA TERVIS
Probleemid ei teki täna mitte ainult tööl, vaid ka kodus. Inimeste püüdlused tänasel päeval oma elu parandada võivad viia selleni, et kaotatakse see, mis hetkel olemas. Olge ettevaatlik ja ärge tegutsege liiga äkiliselt. Suured emotsioonid võivad täna paljusid suhteid rikkuda. Rahulolematus oma olukorra suhtes koormab inimesi ja võib viia depressioonini. Ärge laske ennast oma tujust ja pessimismist, mida selle päeva energia teile toob, häirida. Ärge olge enda ja teiste vastu kriitiline. Ärge olge üleliia nõudlik, nagunii ei ole maailmas kõik ideaalne.

Täna tasub alustada tööd oma sisemise maailmaga ja tegeleda oma komplekside ja probleemidega, et neist üle saada. Tasub teha organismi puhastuskuur, minna sauna ja loobuda liha söömisest.

* * *

Reede, 17.03

Päeva sümbol: ämblikuvõrk

ÄRI JA RAHA
Päev tuleb väga raske ja ohtlik. Väga kerge on täna eksida ja võite sattuda ebameeldivasse situatsiooni, kuna eelnevaid tegevusi ei ole läbi mõeldud. Selleks, et sellest hoiduda, peate aru saama, et hea tulemuse saavutamiseks tasub keskenduda eesmärgi saavutamise meetoditele. Rahaenergia on täna madal. Tänane päev ei soosi finantstulemusi, ainult kõige töökamatel ja kannatlikumatel on täna võimalik rahalist edu saavutada. Täna tasub väga adekvaatselt kaaluda läbi igasugused pakkumised ja lahendused, samuti reklaamitingimused. Üritage mitte sattuda petlike reklaamide ohvriks. Päeva energia paneb teid aru saama, et tasuta juust on olemas ainult hiirelõksus. 

ARMASTUS JA TERVIS
Täna tasub ennast kaitsta negatiivse energia eest. Ärge näidake täna välja oma uhkust, kadedust ja nõrkusi. Seksuaalne energia on täna pigem negatiivne. Ebasobilik päev uute tutvuste ja romantiliste seikluste jaoks. Väga paljud inimesed võivad täna pea kaotada ja teha väga valesid otsuseid. Täna ei tasu minna ööklubisse, teha öiseid jalutuskäike ja minna kärarikastele pidudele. Hoiduge alkoholist ja purjus seltskonnast. Saatke tänane päev mööda rahulikult ja vaikselt. Säästke täna oma kõhtu, neerusid ja maksa, üritage kergelt toituda.  

* * *

Laupäev, 18.03

Päeva sümbol: orel

ÄRI JA RAHA
Väga hea päev inimestele, kellel on liidri omadused ja kes on sõltumatud. Nendel inimestel on täna väga kerge oma talente ja võimeid näidata. Ideed ja plaanid sünnivad samuti väga kergelt. Päeva energia toob edu nende inimeste aktiivsetele tegevustele, aga passiivsetel inimestel võib tänase päeva energiaga hoopiski kadedus tekkida ja selle tulemusena võib tekkida tunne või tahtmine teisi inimesi petta. Samuti võib tekkida soov valida hoopis uus teguviis, et oma kaugemaks tulevikuks uued eesmärgid paika panna. Sellel päeval on väga hea rahaenergia, eriti siis, kui kulutate raha oma hinge arendamiseks või iseenda harimiseks.

ARMASTUS JA TERVIS
Päev, mil teie intuitsioonid võimaldavad teil võtta õige suuna. Usaldage täna oma sisetunnet! Kui te ei ole saanud kaua aega otsustada, milliseid samme teha või mida oma elus valida, siis kuulake oma tundehäält – teie intuitsioon annab teile vastuse. Kasulik on täna jalutada värskes õhus ja veeta aega vees, see aitab leevendada stressi ja läbipõlemist.  

* * *

Pühapäev, 19.03

Päeva sümbol: karjahobune

ÄRI JA RAHA
Päev on sobilik võtmaks vastu otsuseid igasuguste edaspidiste tegevuste ja riskide osas. Olge aktiivne ja julge! Tänane päev teeb teile professionaalsuse kontrolli – näidake maksimaalselt oma talenti ja tarkusi, enne kui alustate tegutsemist. Väljasõidud ja reisid ning uued tutvused, mis te täna teete või sõlmite, võivad teile tulevikus väga kasulikud olla. Täna on väga hea päev raisata raha igasuguste asjade soetamiseks või reformide ja uuenduste elluviimiseks, samuti ka oma isikliku elu uuendamiseks. 

ARMASTUS JA TERVIS
Väga hea päev abiellumiseks, uute tutvuste loomiseks, uute teadmiste hankimiseks, sellepärast üritage igal juhul kodust välja minna, eriti sinna, kus on palju inimesi. Täna tasuks käia palju muuseumides, teatrites, kontsertidel, näitustel. Tegelege täna palju oma lastega – see on nende jaoks kasulik ja arendab neid tulemuslikult edasi. Korraldage perepäev ja minge koos kuhugi väga huvitavasse kohta. Üritage täna oma organismi mitte koormata, ärge tehke rasket trenni. 

 

Buduaarile Elena Kanda