SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 20.-26.02

12 kommentaari
SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 20.-26.02

Head lugejad! Mul on hea meel, et saan teiega jagada oma teadmisi numeroloogiast ja astroloogiast, et teil oleks seeläbi võimalus oma elu suunata ja mõjutada. Maailmas on kõike üks ja kõik on omavahel seotud. Minu soovitused aitavad teil elada oma elu aktiivselt, et iga päev oleks võimalikult energeetiline, et teie tervis oleks parem ja et teie areng õitseks.

Head lugejad! Mul on hea meel, et saan teiega jagada oma teadmisi numeroloogiast ja astroloogiast, et teil oleks seeläbi võimalus oma elu suunata ja mõjutada. Maailmas on kõike üks ja kõik on omavahel seotud. Minu soovitused aitavad teil elada oma elu aktiivselt, et iga päev oleks võimalikult energeetiline, et teie tervis oleks parem ja et teie areng õitseks.

 

 


Esmaspäev, 20.02

Päeva sümbol: karu

ÄRI
Tänasel päeval on mehe energia ja liidri omadused ning päev on väga edukas just nendel inimestel, kellel on nimetatud omadused. Igasugused uued projektid, mis on loodud just täna, omavad suurt potentsiaali ja neid saadab edu. Peate teadma, et täna ei ole siiski hea loobuda naise energiast ning selle mõjudest partneritele ja konkurentidele. Tänane päev aktiveerib paljudel inimestel ambitsioone, enesearmastust, eneseteadlikkust, kuid kui inimene arvab endast liiga palju, võib see tekitada tülisid ja lahkhelisid. Inimesed on täna emotsionaalsed, seepärast vältige vaidlusi ja konflikte nii tööl kui kodus. Ärge näidake oma jõudu ja jõhkrust teiste inimestega suheldes. Parem on oma aktiivsed tunded ja emotsioonid realiseerida loominguliseks tööks. Täna ei ole soovitav minna reisile. 

RAHA
Kasulik on täna panna raha oma kodusse või mingisse majja, ehitisse, kohta, kus inimesed puhkavad või õpivad.

ARMASTUS
Olge täna vaoshoitud ja ärge hakake suhteid klaarima, eriti vastassugupoolega. Igasuguseid tundeid on täna raske vaos hoida ning nende avaldamine võib viia suure konfliktini. Mehed näitavad täna välja oma seksuaalseid soove, naistel seevastu iha puudub, naised on täna passiivsed ja külmad, sellepärast tasub meestel end täna tagasi hoida ja hoiduda oma teise poole survestamisest. Siiski, täna on soovitav eostada laps. Väga raske päev on täna üksikutel meestel, neil tasub täna mõelda millelegi muule või oma meelt lahutada.

TERVIS
Olge täna värskes õhus, kasulik on tegeleda ka jooga, kiirkõnni või jooksmisega. Meestel tasub täna külastada jõusaali. Magage täna kaua! Väga tähtis on täna laste järele vaatamine, kuna on suur oht traumadeks. 

TOITUMINE
Sööge täna värskeid puuvilju, salateid, oliiviõli jm õlisid. Ärge sööge küüslauku, redist, mädarõigast, ärge liialdage rasvase toiduga.

* * *

Teisipäev, 21.02

Päeva sümbol: kilpkonn

ÄRI
Hea päev leida vastuseid igasugustele küsimustele, mis on teid juba ammu vaevanud. Hea päev on ka kaubanduseks ja näiteks kolimiseks. Edukas päev, et läbi rääkida ja sõlmida pikaaegseid lepinguid, kuid samas peaksid need olema rahulikult läbi mõeldud ja eriti hea, kui seda oleks tehtud mitme juristiga ning parandatud ära kõik vead, muidu võib juhtuda, et see päev paneb protsessi venima. Hea päev on täna ka kohtusse kaebuse andmiseks, kui teil peaks selleks põhjus olema. Teie intuitsioonid on täna välja lülitatud, sellepärast olge eriti tähelepanelik oma sisehääle ja märkide suhtes. Täna on hea päev alustada tööd, kui tahate töötada ekstrasensina, hea päev ennast selles valdkonnas arendada.

RAHA
Suhtuge täna rahasse nii, et kõik, mis täna on muudetud või ära jäänud, siis on see kokkuhoitud raha.

ARMASTUS
Hea päev kohtuda sõprade, sõbrannade ja sugulastega, luua uusi tutvusi. 

TERVIS
Laske täna oma kehal ja hingel puhata. Võtke lõõgastavaid ürdi- ja ravimtaimevanne. 

TOITUMINE
Täna tasub süüa õuna, köögivilju, maitserohelist. Ärge sööge šokolaadi, igasuguseid magusaid ja praetud toite.

* * *

Kolmapäev, 22.02

Päeva sümbol: mülgas

ÄRI
Kui vähegi võimalik, ärge sõlmige täna finantslepinguid, ärge tehke grandioosseid plaane ja ärge andke suuri lubadusi, sest need võivad muutuda tühjadeks lubadusteks. Täna on suur võimalus, et teid varastatakse paljaks, kusjuures varastatuks võivad osutuda nii teie asjad kui intellektuaalne varandus. Ärge avage oma ideid teistele inimestele! Hoidke kontrolli all oma emotsioone, jagage teid ümbritsevatele inimestele ainult positiivset energiat. Igasugused negatiivsed sõnad ja energiad hakkavad aktiivselt teie enda vastu töötama.

RAHA
Inimestel on täna tunne, et nad tahaksid saada väga suuri kasumeid. Olge väga ettevaatlik, et te ei mässiks end ebaausatesse tegevustesse. Tundke suurt hirmu pettuse ees, võite täna saada riknenud või defektiga tooteid. Ärge kasutage tänasel päeval kampaaniapakkumisi.

ARMASTUS
Emotsioonid omavad täna väga suurt mõju – ette võivad tulla väga suured vaidlused, mille tõttu võib suhe lõppeda lahkuminekuga. Pärast selliseid tülisid on väga raske oma hingerahu saada tagasi, sellepärast õppige olema kannatlik nii iseenda kui teiste suhtes. Hea päev lahutamiseks ja vara jagamiseks. 

TERVIS
Soovituslik on täna minna kosmeetiku juurde ja tegeleda iluküsimustega – eemaldada sünnimärki, minna massaaži, lõõgastavasse sauna, ürdivanni.

TOITUMINE
Täna tasub süüa õuna, köögivilju, maitserohelist. Ärge sööge šokolaadi, igasuguseid magusaid ja praetud toite.

* * * 

Neljapäev, 23.02

Päeva sümbol: kolmikhark

ÄRI
Päev on paljulubav ja aitab inimestel saada vajalikke teadmisi. Kui teil on pikka aega olnud mingid ideed ja need on teistele tundunud mõistusevastased, siis nüüd oleks hea need uuesti välja tuua ja ellu viia. Ka üldiselt on täna hea päev uute asjade elluviimiseks ning töötamiseks meeskonna, kollektiiviga. Hea päev on täna külastada riigiasutusi, maksuametit jmt, et saada konsultatsiooni ning lahendusi oma küsimustele.

RAHA
Hea oleks täna raha panna tervisesse ja õppimisse. Kui olete just hiljuti mõelnud kursustele minna, siis investeerige sellesse.

ARMASTUS
Tänane päev on väga romantiline ning kiirgab siirast armastust. Suur võimalus on täna leida armastus, kui lähete veereisile, kruiisile. Täna on ideaalne päev eduka abielu alustamiseks. Inimesed tahavad ennast täna väga aktiivselt teostada ja seda nii töö juures kui perekeskis, aga jälgige oma käitumist, hoiduge liidriks olemisest ja käsutamisest. Kui kasutate täna oma pereringis võimu, võib see viia tülideni. 

TERVIS
Soovituslik on täna minna kosmeetiku juurde ja tegeleda iluküsimustega – eemaldada sünnimärki, minna massaaži, lõõgastavasse sauna, ürdivanni.

TOITUMINE
Täna tasub süüa õuna, köögivilju, maitserohelist. Ärge sööge šokolaadi, igasuguseid magusaid ja praetud toite.

* * *

Reede, 24.02

Päeva sümbol: vesiroos

ÄRI
Hea päev on täna alustada igasuguste asjadega, mis on seotud loogilise mõtlemisega. Sobiv päev suunata pilk tulevikku, et panna alus oma järgnevale kuule, aastale. Kui alustate täna millegi uuega, siis ei pea te sellele väga palju närve ja raha raiskama, teid saadab edu. Olge ettevaatlik tehnikaga töötamisel, suur oht traumadeks. Füüsilisest väsimusest või mõtteväsimusest võivad juhtuda õnnetused või inimveast tekkinud probleemid. 

RAHA
Sel päeval on väga hea panna raha majasse, korterisse, maatükki või kinnisvara remontida.

ARMASTUS
Täna on hea päev tulla välja suhtekriisist või riidudest nii teiste inimeste kui iseendaga. Hea päev oma elu kordaseadmiseks ja ka iseenda mõistmiseks. Selleks, et iseendaga kergemini kontakti luua, mediteerige ja võtke enda jaoks aega.

TERVIS
Hoiduge täna magusast ja puhastage oma organismi, soovituslik on paast või dieet. Loobuge täna ravimitest!

TOITUMINE
Loobuge täna alkoholist ja toitudest, mis teie organismi koormavad. 

* * * 

Laupäev, 25.02

Päeva sümbol: kaheksajalg

ÄRI
Tänane päev tuleb väga raske ja on oht suurteks draamadeks. Ei ole soovitav alustada millegi uuega, igasugused uued algused lagunevad koost. Päev tuleb emotsionaalselt raske, melanhoolne, depressiivne, mistõttu on täna hea koristada, teha suurpuhastust, alustada ka kontori koristamisega, kuid hoiduge suhete ja inimeste puhastamisest oma elus, äris, te ei taha ju oma partneritest ilma jääda. Tänane päev ei sobi pidustusteks! Soovituslik on külastada puhastusvaldkonda puudutavaid firmasid, nt autopesulad, koristusfirmad, keemiline puhastus.

RAHA
Ärge täna raha raisake, ostke vaid hädavajalikku.

ARMASTUS
Täna ei ole soovitav abielluda. Juhul kui te täna abiellute, võib see abielu kujuneda väga raskeks, võimalik on ka selle abielu lahutamine. Täna ei ole hea päev seksuaalsuheteks ei uute ega juhuslike partneritega, ei ole soovitav eostada last. Pühendage see päev koristamisele ja tehke oma kodus suurpuhastus. Ärge tehke täna suuri järeldusi ega otsuseid!

TERVIS
Kasulik on täna füüsiline tegevus, et soodustada südametööd. Liikuge – mida rohkem, seda parem, et ka teie lümfisüsteem töötaks. Väga kasulik on tänast päeva alustada mineraalveega.

TOITUMINE
Sööge täna kiivit, ananassi, õuna, spinatit, kapsast, kurki, piimatooteid. Ärge sööge magusat, liha, ärge jooge alkoholi.

* * *

Pühapäev, 26.02

Päeva sümbol: kuldne luik

ÄRI
Täna ei ole hea päev uute partnerite leidmiseks ega reisileminekuks. Hea aeg oleks täna vabaneda igasugustest negatiivsetest suhetest nii äris kui eraelus. Kell 15.15 algab päikesevarjutus ja see mõjutab tugevalt meie planeeti! Seetõttu on ideaalne aeg planeerida ning vormistada oma tõelisi unistusi, viia ellu kõik oma südamesoovid. See aeg on päeva kõrghetk! Igasugused plaanid, ideed ja soovid omavad väga tugevat mõju ning neil on suur võimalus tulevikus realiseeruda. 

RAHA
Rahaenergia on täna väga passiivne. Ei tasu oodata suuri kasumeid ega ka seda, et raha, mille te olete investeerinud, teile tagasi tuleb.

ARMASTUS
Täna on varjatud emotsioonide päev. Ärge korjake enda sisse negatiivseid emotsioone ja energiaid, need võivad viia teid haiguseni. Püüdke olla avatud ja oma tunnetest rääkida, olge teadlik oma puudustest ja ärge otsige ka teistes inimestes puudusi. Kui teil on probleemid, siis suhtuge neisse rahulikult ja taktikaliselt. Leidke aega enda jaoks ja tehke eneseanalüüs, et ennast tundma õppida.

TERVIS
Hoidke oma jalgu ja ärge minge täna jooksma ega pikale jalutuskäigule. Kui te seda siiski teete, pange jalga oma kõige mugavamad jalanõud. Täna ei tohi teha kilpnäärme-, jalgade, varvaste operatsioone. Hoidke oma lümfisüsteemi!

TOITUMINE
Hea oleks süüa kala ja mereande, kasulikud on ka piimatooted. Hoiduge tsitruselistest, šokolaadist, alkoholist. Täna ei ole soovituslik ka väga palju vedelikke tarbida.