SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 27.02-05.03

SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 27.02-05.03

Head lugejad! Mul on hea meel, et saan teiega jagada oma teadmisi numeroloogiast ja astroloogiast, et teil oleks seeläbi võimalus oma elu suunata ja mõjutada. Maailmas on kõike üks ja kõik on omavahel seotud. Minu soovitused aitavad teil elada oma elu aktiivselt, et iga päev oleks võimalikult energeetiline, et teie tervis oleks parem, et teie areng õitseks.

Head lugejad! Mul on hea meel, et saan teiega jagada oma teadmisi numeroloogiast ja astroloogiast, et teil oleks seeläbi võimalus oma elu suunata ja mõjutada. Maailmas on kõike üks ja kõik on omavahel seotud. Minu soovitused aitavad teil elada oma elu aktiivselt, et iga päev oleks võimalikult energeetiline, et teie tervis oleks parem, et teie areng õitseks.

Esmaspäev, 27.02

Päeva sümbol: küllusesarv

ÄRI
Täna ei ole sobilik päev uue äri loomiseks ega tähtsate paberite vormistamiseks, eriti kui te kavatsete seda teha oma äripartneritega. Päeva energia võib sundida teie koostööpartnerit liigset ahnust näitama, seega ärge andke täna oma koostööpartneritele suuri volitusi. Kontakteeruge täna oma kolleegidega vaid minimaalselt, ärge rääkige neile oma ideedest ning plaanidest, muidu ei õnnestu teil neid täide viia. Katsuge mitte konflikti sattuda ja ärge alluge manipuleerimisele, hirmudele ja ärritusele, vastasel juhul need aspektid ägenevad ja midagi muud peale tupiku ning segaduse need teile ei too. Täna on soovitav pöörduda juhi poole individuaalsete palvetega. Paljudel inimestel tekib täna soov kingituse või komplimendi järele, seega mõjutavad igasugused kingitused ja komplimendid inimeste poolehoidu. Kui te saate täna kingituse, tähendab see, et te ei riku oma elu karmat ja liigute elus õiges suunas.

RAHA
Täna ei tasu teha suuri oste, kuid väikesed kingitused teie lähedastele ja armsamatele võivad tuua palju positiivseid tundeid ja emotsioone. Püüdke täna mitte ahne olla!

ARMASTUS
Suhelge täna võimalusel ainult nendega, kes teid tõesti mõistavad ja vältige kontakti ärritunud ning rahulolematute inimestega. Rõõmustage täna oma armsamaid kingituste ja komplimentidega. Hea on täna veeta aega koos oma perega, võttes ette mõne loomingulise tegevuse või avastades midagi uut. Külastage mõnda uut kohta, kus te varem pole käinud: park, muuseum, spordisaal. Sobilik päev minna reisile.

TERVIS
Kui te olete juba ammu plaaninud tervisliku eluviisiga algust teha, siis alustage täna. Hakake treenima oma keha parima figuuri saavutamiseks ning puhastage oma organismi, kuid hoiduge nälgimisest. Soovituslik on minna ka sauna, et nahk oleks ilus ja särav. Ärge tehke täna erinevaid protseduure ja operatsioone meelorganitele, maksale ja jalgadele, samuti lümfsüsteemile. Täna on risk saada mürgistus. Ärge tarbige täna tundmatuid ravimeid ja vaadake hoolikalt, mida te sööte.

TOITUMINE
Sööge täna putru, kala, halvaad, kartulit, jooge rahustavat teed. Täna ei ole soovitav palju juua. Vältige alkoholi, loomaliha ja rasvaseid toite, kondiitritooteid. Ärge sööge liialt magusat, seeni, ananassi, mett ja kakaod. 

* * *

Teisipäev, 28.02

Päeva sümbol: leopard

ÄRI
Täna tuleb väga pingeline päev. See on päev, mil saate näidata oma tahte-, riski-, võitlus- ja survejõudu. Ärge alluge täna hirmule ja umbusaldusele, need sunnivad teid oma võimalust mööda laskma. Kui te midagi soovite, alustage aktiivseid tegevusi selle saavutamiseks. Kangekaelsus ja järjekindlus viivad teid võidu ja soovitud tulemusteni. Täna on raske päev passiivsetele inimestele, olete kergesti ärrituv ja pretensioonikas tühjade asjade pärast, see omakorda võib viia konfliktini tühja koha pealt. Suurepärane päev oma ideede, mõtete ja plaanide avalikustamiseks, võimalus liikuda edasi riskantsete projektide ja mõtetega. Samuti on täna sobilik päev teadustegevustele. Täna ei ole soovitav alla kirjutada lepinguid, millega kaasneb risk, selle jaoks on sobilik homne päev.

RAHA
Hea päev on täna lubada endale midagi, millest te juba ammu unistanud ja mõelnud olete. Samuti on täna hea päev müüa midagi, mida te enam ammu ei vaja.

ARMASTUS
Et mitte provotseerida konflikti, katsuge täna mitte välja näidata agressiooni, ambitsioone ja kõrkust oma lähedaste ja armsamate suhtes. Kontrollige oma mõtteid ja soove!

TERVIS
Täna on väga kasulikud organismi tervendavad praktikad. Näole on täna kasulik teha niisutavaid puuviljamaske. Minge täna jalutuskäigule värskes õhus. Võimalusel ärge tehke täna operatsioone pea- ja näopiirkonnale. Sel päeval on haavatavad nii silmad, kõrvad, suu, keel, lõug, lõua ülemine osa kui hambad. Katsuge mitte koormata oma silmi.

TOITUMINE
Kasulikud on täna juurviljad, puuviljad, hapupiimatooted, pähklid, kõrvits, viinamarjad, mereannid, kapsas, magus paprika. Loobuge täna vürtsidest, küpsetitest, alkoholist ja kohvist. 

* * *

Kolmapäev, 01.03

Päeva sümbol: teadmistepuu

ÄRI
Päeva energia on täna väga mitmetahuline. See on kauplemise, loomingu, informatsiooni otsimise ja teadmiste päev, kuid ka ahvatluste päev. Olge ettevaatlik selle tähtsa infoga, mida te päeva jooksul saate. Kontrollige kõik mitu korda üle, et mitte sattuda ahvatlusse nii enda kui ka teiste inimeste kahjuks. Samal ajal on hea võimalus tähtsa ja vajaliku informatsiooni otsimiseks tulevikuprojektide ning -plaanide jaoks. Informatsioon jõuab täna ise teieni, ärge seda mööda laske, kuid vaadake tähelepanelikult üle. Suurepärane päev infotehnoloogia valdkonnas. Teleprojektid ja saated, mis on alustatud täna, võivad väga edukaks osutuda. Samuti on täna soosiv päev neile inimestele, kelle hääl on nende töö instrument. Kui te olete laulja, näitleja, diktor vmt, siis jõuab teieni tööpakkumine uues projektis. Võib isegi öelda, et saabub teie tähetund. Edukas päev on ka selliste tegevuste jaoks nagu õmblemine, pitsi heegeldamine, kudumine. Teid ootab klientide arvu kasv, tootmine, uued partnerid ja tellijad, suurepärased disaini- ja mudelite ideed. Hea päev neile, kes soovivad õppida. Alustage juba täna õppimist või minge kursustele, millest olete juba ammu unistanud.

RAHA
Hea päev kauplemiseks, kuna rahaenergia on täna väga aktiivne. Raha voolab nagu jõgi ühest käest teise. On vaja vaid teada, kuidas seista selle voolu suunas. Tasub teada, et täna tekib naisterahval suur soov raisata ja osta, meesterahval tärkab soov müüa ja suurendada oma kapitali.

ARMASTUS
Täna on soovitav teistest eralduda. Minge igaüks oma tuppa ja ärge segage üksteist, nautige vaikust. Ärge ärritage oma lähedasi liigse tähelepanuga, parem mõtisklege tulevikust ja olevikust, veel parem – mediteerige. Võimalik, et selles eraldumises leiate vastused oma ebaõnne ja probleemide põhjustele.

TERVIS
Täna toimub inimese kehas suur energeetiline ümberehitus, mis nõuab suurt energiakulu, mille tulemusena võite olla väsinud või tunda end veidi haiglasena. Katsuge täna mitte üle pingutada, et mitte anda tõuget tervisehäiretele ja peavalule. Täna ei ole kasulikud operatsioonid pea piirkonnas, eriti näol. Samuti on täna haavatavad kõrvad, silmad, nina ja lõug, neid peab eriti hoidma. Täna võib isegi halvasti pestud käega silma hõõrudes infektsiooni saada, kaua arvuti taga istudes võite saada tugeva peavalu, järsult tõustes võite kaotada tasakaalu. Hambaarsti visiit on samuti parem mõnele teisele päevale lükata.

TOITUMINE
Kasulik on täna süüa väherasvast loomaliha, putru, juua taimeteed. Võimalusel vältige alkoholi, marineeritud tooteid, vürtsikat toitu. 

* * *

Neljapäev, 02.03

Päeva sümbol: ükssarvik

ÄRI
Täna peate seisma oma põhimõtete eest. Päeva esimesel poolel võib see olla keeruline, kuid pärastpoole leiate poolehoiu ja nõusoleku ka oma partnerite ja kolleegide seas. Ärge pange täna oma printsiipe kahtluse alla ja teid saadab edu! Olge ettevaatlik pakkumistega, mis on tulnud uute inimeste poolt. Täna on aktiivsed sulid ja aferistid. Käituge vastavalt põhimõtetele „Usalda, aga kontrolli!” ja „Kõik ei ole kuld, mis hiilgab!”. Täna ei ole soovitav ehitada õhulosse, vaid olge oma plaanides ja väidetes realistlikum ja loogilisem. Kui teil puudub täna informatsioon mõne otsuse langetamiseks või idee realiseerimiseks, jätke see järgmiseks korraks. Hea päev fanaatikutele, illusionistidele, lavastajatele, arvutimängude loojatele.

RAHA
Rahaenergia on täna aktiivses faasis. Paljudel inimestel tekib soov midagi osta, kuid ei tasu kõikidele nendele soovidele alluda. Hea, kui saaksite suunata need soovid oma perekonna jaoks ja koos aja veetmiseks. Minge koos perega näiteks kinno.

ARMASTUS
Selle päeva energia sunnib inimesi vaatama maailma läbi roosade prillide. Liigsed soovid realiseerida oma unistusi ja fantaasiaid võivad sundida teid nägema midagi, mida te tahate näha, kuid mis ei ole reaalne. Ei oleks üllatus, kui te armute täna esimesest silmapilgust, kuid ei tasuks neisse tunnetesse siiski käigu pealt sukelduda. Oma energeetika poolest ei ole täna sobilik päev uute suhete alustamiseks ega ka abiellumiseks. Pereinimestel on soovitav veeta aega koos oma perega.

TERVIS
Täna on väga haavatavad endokriinnäärmed. Katsuge mitte külmetada! Kaitske oma kurku ja vältige külmasid jooke. Kasulikud on igasugused soojendavad protseduurid kehale. Täna ei ole soovitav teha operatsioone kurgu- või kaelapiirkonnas, samuti ei ole soovitav eemaldada sünnimärke.

TOITUMINE
Täna on kasulik süüa mereande, väherasvast loomaliha, proteiinirikkaid toiduaineid: munad, kanarind. Loobuge täna dieetidest, mis on seotud nälgimisega. Vältige külmasid jooke ja jäätist.

* * *

Reede, 03.03

Päeva sümbol: sookurg

ÄRI
Täna on sisemiste võimete ja oskuste näitamise ning ideede realiseerimise päev. Edukas päev teadusuuringuteks, eksperimentideks, kogemusteks, informatsiooni ja andmete kogumiseks. Vilja kannavad grupitööd, koosolekud. Täna on kasulik aktiivselt uute inimestega tutvuda ja uusi kontakte luua, need võivad viia teid oma sihtide ja unistuste täitumiseni. Soosiv päev mittekommertslikele ühendustele ja igasuguste projektide jaoks, mis äratavad inimestes kaastundlikkust, armulikkust ja armastust.

RAHA
Võimalusel tegelege heategevusega.

ARMASTUS
Täna on väga aktiivne seksuaalne energia, ärge loobuge täna armastusest ja rõõmust. Puhastage oma mõtteid kõigest liigsest, ärge olge liiga nõudlik oma partneri suhtes ja lihtsalt alluge oma tunnetele. Üksikutel inimestel on soovitav leida tegevus, mis viib mõtted mujale.

TERVIS
Täna on väga haavatavad endokriinnäärmed. Katsuge mitte külmetada! Kaitske oma kurku ja vältige külmasid jooke. Kasulikud on igasugused soojendavad protseduurid kehale. Täna ei ole soovitav teha operatsioone kurgu- või kaelapiirkonnas, samuti ei ole soovitav eemaldada sünnimärke.

TOITUMINE
Täna on kasulik süüa mereande, väherasvast loomaliha, proteiinirikkaid toiduaineid: munad, kanarind. Loobuge täna dieetidest, mis on seotud nälgimisega. Vältige külmasid jooke ja jäätist.

* * *

Laupäev, 04.03

Päeva sümbol: kepp, tuuleroos

ÄRI
Täna on parem lõpetada kõik alustatud tegevused. Katsuge realiseerida oma plaanid päeva esimesel poolel, eriti edukaks osutuvad tegevused, kuhu te panete oma südame ja kõige heatahtlikumad soovid. Täna on kontaktide ja kohtumiste päev – uusi tutvusi ja soosijaid on kerge leida. Kasulikud tutvused võivad teid oodata kõige ootamatumates kohtades. Olge tähelepanelik ja ärge oma võimalust mööda laske. Päeva teisel poolel muutuvad inimesed rahutuks, kaotavad keskendumisvõime. Sellises olekus on kerge teha vigu, järelikult ka raskem oma eesmärki saavutada. Sel ajal on eriti kaalukas sõnade energia, kõik öeldu materialiseerub, seega katsuge mitte tekitada enda ümber negatiivset energiat. Ärge näidake kadedust ja ahnust, hoiduge kuulujuttudest ja tagarääkimisest. Päev on sobilik reklaamtegevuse jaoks.

RAHA
Täna on soovituslik kulutada raha oma tervise ja keha tervendamise jaoks.

ARMASTUS
Sõnal on jõud! Vali täna hoolikalt sõnu, sõnadega saad sa luua armastavat energiat enda ümber. Talita tänasel päeval sõnu valides arukalt, sest kõik, mida sa ütled, on väga kaalukas. Tee inimestele komplimente, avalda armastust ja kõik see hea, mis sa sõnades välja ütled, tuleb sinu juurde tagasi. Väldi valet ja sõimu. 

TERVIS
Turgutage oma organismi täna joogaga. Harjutuste ajal on vaja olla tähelepanelik seljavöö venitamisel, see piirkond on täna eriti haavatav. Ärge pingutage käsi ja õlgu. Jõusaalis on kasulik teha harjutusi reitele ja tuharatele. Täna ei ole kasulik teha operatsioone hingamisteedele.

TOITUMINE
Kasulik on täna süüa värskeid juurvilju, datleid, sidrunit, vaarikaid, pohli. Loobuge kangest alkoholist, seentest ja vürtsikast toidust.

* * *

Pühapäev, 05.03

Päeva sümbol: fööniks

ÄRI
Kuna täna on just selline päev, mil inimesed kogevad emotsionaalset ja närvipinget, siis on kasulik täna rahuneda ja puhata. See aitab ära hoida emotsionaalset purskamist. Hea on isegi minna väikesele reisile. Päev on hea neile, kes oskavad oma emotsioone kontrollida. Täna ei tasu langetada riskantseid otsuseid ja teha riskantseid samme. Vältige konflikte ja kontakte plahvatuslike inimestega. Kasulikud on täna väikesed remonditööd kodus, dekoreerimine. Tehke vanast midagi uut!

RAHA
Kulutage raha targalt! Täna ei ole kasulik investeerida suuri summasid uutesse projektidesse. Ainuke edukas investeering on uue maja ehitamine.

ARMASTUS
Pereinimestel on kasulik täna kodus oma lähedastega aega veeta. Minge koos puhkama! Täna on kasulik ka mediteerida. Selleks on olemas suurepärane praktika – vaadata põlevat küünalt. Õige kontsentratsiooni juures võib selline praktika viia „avastamiseni”. Usaldage täna unenägusid – need võivad anda teile vihjeid tähtsatele küsimustele vastuste leidmisel.

TERVIS
Turgutage oma organismi täna joogaga. Harjutuste ajal on vaja olla tähelepanelik seljavöö venitamisel, see piirkond on täna eriti haavatav. Ärge pingutage käsi ja õlgu. Jõusaalis on kasulik teha harjutusi reitele ja tuharatele. Täna ei ole kasulik teha operatsioone hingamisteedele.

TOITUMINE
Kasulik on täna süüa värskeid juurvilju, datleid, sidrunit, vaarikaid, pohli. Loobuge kangest alkoholist, seentest ja vürtsikast toidust.