SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 27.03-02.04

SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 27.03-02.04

Head lugejad! Mul on hea meel, et saan teiega jagada oma teadmisi numeroloogiast ja astroloogiast, et teil oleks seeläbi võimalus oma elu suunata ja mõjutada. Maailmas on kõike üks ja kõik on omavahel seotud. Minu soovitused aitavad teil elada oma elu aktiivselt, et iga päev oleks võimalikult energeetiline, et teie tervis oleks parem, et teie areng õitseks.

Esmaspäev, 27.03

Päeva sümbol: kaheksajalg

ÄRI JA RAHA
Tänane päev on emotsionaalselt väga raske ning lisaks sellele varitsevad teid täna suured traumaohud. Veetke tänane päev rahulikult ja ärge tehke tänaseks suuri plaane. Parem on minna edasi asjadega, millega on alustatud enne tänast. Võimalusel tegelege rutiinse tööga. Jälgige oma emotsioone, ärge laskuge depressiooni või ahastusse. Kõik ostud lükake täna edasi mõnele paremale päevale.

ARMASTUS JA TERVIS
Täna ei ole hea päev suure seltskonnaga lõbutsemiseks, kuna võivad tekkida konfliktid nii sõprade kui kolleegidega, samuti perekonnas ning lähedastega. Ärge olge täna oma laste vastu liiga nõudlik, kuna nad koguvad täna kergelt negatiivseid emotsioone ja energiat.

Täna on see päev kuus, kui kõik negatiivne energia koguneb teisse – tekivad solvumised, kibestumised, pettumised, pisarad ja kapriisid. Täna oleks hea veeta aega kodus koristades ja suurpuhastust tehes.

Intiimsed suhted ei too täna arvatavasti oodatud rahuldust ja kasu. Parem ärge looge täna uusi tutvusi, eriti romantilisi. Ei ole sobilik päev abiellumiseks.

Kui teil lööb täna välja mingi haigus, siis ärge jätke seda tähelepanuta. Kandke täna mugavaid jalanõusid. Hoiduge täna kirurgilisest sekkumisest. Ärge koormake magu kangete jookide ja rasvaste toitudega. Soovitav on täna juua ravimteesid.

* * *

Teisipäev, 28.03

Päeva sümbol: sarvik

ÄRI JA RAHA
Täna on soovitav teistega oma uusi ideid ja plaane jagada. Tänase päeva energia ületab igasugused halvad emotsioonid nagu kadedus ja ahnus. Lepingute kinnitamiseks ja allkirjastamiseks ei ole täna vaja kulutada palju jõudu – täna sõlmitud lepingud kannavad tänase päeva energiat, mis toob kasumit ja edu. Täna on väga suur võimalus saavutada edu igasugustes avalikes organisatsioonides, aga mitte oma individuaalseks hüvanguks, pigem terve kollektiivi kasuks. Päev soosib õpingute alustamist, hea päev minna reisile või komandeeringusse. Rahaenergia on täna väga aktiivne – hellitage end erinevate ostudega. 

ARMASTUS JA TERVIS
Täna tekib paljudel inimestel soov saada kingitusi ja komplimente. Ärge olge täna kitsid komplimentide jagamise ja kingituste tegemisega, kuna need inimesed, kellele te neid teete, jätavad selle endale kauaks meelde. Rõõmu toovad täna intiimsed suhted, ärge laske sellel võimalusel endast mööda minna. Väga hea päev alustada treeningutega, et oma figuuri parandada või üleliigsetest kilodest vabaneda. Täna on kasulik minna sauna ja juua ravimteesid. Ei ole hea päev võtta ette peaga seotud operatsioone. 

* * *

Kolmapäev, 29.03

Päeva sümbol: leopard

ÄRI JA RAHA
Tänasel päeval saavad passiivsed inimesed jõudu ambitsioonidest ja agressiivsusest, see võib kaasa tuua konflikte nii töökollektiivis kui kodus. Aktiivsed inimesed saavad jõudu sellest, kui neid nende töövõimekuse tõttu edutatakse. Edukas päev teaduslikeks uurimusteks ja juurdlusteks, juhtumite lahendamiseks. Ideaalne päev viia ellu julgeid ideid ja ambitsioonikaid projekte. Rahaenergia on täna piisavalt aktiivne, hea päev raiskamiseks ja erinevateks ostudeks.

ARMASTUS JA TERVIS
Ärge laske negatiivsel energial täna ennast mõjutada, üritage oma lähedasi mitte kurvastada. Pöörake täna tähelepanu oma lastele, võtke koos ette midagi toredat ja mängige, väga tähtis on täna oma lastele rõõmu pakkuda. Ideaalne päev alustada jooga, füüsiliste harjutuste ja võitluskunstidega. Ideaalne päev luua uusi romantilisi suhteid. Väga halb päev minna peaga seotud operatsioonile. Ärge koormake oma silmi, kuna need on täna väga vastuvõtlikud. 

Neljapäev, 30.03

Päeva sümbol: teadmistepuu

ÄRI JA RAHA
Päev, mil peate igasugused tegevused väga põhjalikult läbi mõtlema ja analüüsima, suur tõenäosus on teha läbimõtlematuid samme. Täna on väga halb päev meeskonnatööks, pigem sobib tänane päev individuaalseks õppimiseks ja arenemiseks. Täna on teil võimalik saada väga palju kasulikku infot tulevaste projektide ja plaanide jaoks. Ärge koormake päeva emotsioonidega, mis hõlmavad süütunnet ja solvumist, võite end nende tunnetega tupikusse viia. Väga hea päev teha rahalisi kulutusi õpinguteks või oma professionaalsuse tõstmiseks. Ostud ei too teile täna suurt rõõmu. Olge tasakaalukas ja arvestav. 

ARMASTUS JA TERVIS
Väga hea päev oma elu ja kogunenud probleemide analüüsimiseks. Kasulik oleks täna oma probleemidega psühholoogi juurde minna. Seksuaalne energia on täna aktiivne – on hea päev romantilisteks suheteks ja läheduseks. Ärge ennast täna füüsiliselt koormake, kasulik oleks vegan toitumine. Hoidke täna oma kurku, kõrvu ja häälepaelu. Ei ole hea päev protseduurideks, mis on seotud veresoontega, samuti ei sobi tänane päev sünnimärgi eemaldamiseks. 

* * *

Reede, 31.03

Päeva sümbol: ükssarvik

ÄRI JA RAHA
Tänane päev on väga impulsiivne. Esimesel päeva poolel näidake oma võimeid ja uskuge iseendasse. Katsuge täna hakkama saada konfliktsete situatsioonidega, mis võivad teid tabada, kuna täna võivad esineda raskused ülemuste ja partneritega suhtlemisel. Päeva teine pool tuleb natuke kergem, võimalik, et leiate uute kolleegide, sõprade ja ülemuste toetuse. Täna on teil meeletu soov raha kulutada, kuid üritage seda soovi piirata ja hoiduge raha raiskamisest.

ARMASTUS JA TERVIS
Seksuaalne energia on täna aktiivne, olge tähelepanelik oma tunnete osas vastassoo vastu, tundke täna lähedust, armastust ja naudingut. Jagage armastust ja saage vastuarmastust! Ärge täna ennast füüsiliselt koormake. Kasulik on vegan toitumine. Hoidke täna oma kurku, kõrvu ja häälepaelu. Ei ole hea päev protseduurideks, mis on seotud veresoontega, samuti ei sobi tänane päev sünnimärgi eemaldamiseks. 

* * *

Laupäev, 01.04

Päeva sümbol: pilved, sookurg

ÄRI JA RAHA
Tänast päeva saadab eduenergia. Kõige julgemad liiguvad kiiresti edasi ja saavad käivitada oma ideid erinevates valdkondades. Näidake täna oma võimeid, looge kontakte, aktiveerige uusi mõtteid ja plaane. Andke oma saatusele positiivne kulg. Täna on teil tugevdatud intuitsioonitunne ja võime asju ette näha, seepärast kuulake ennast tähelepanelikult. Osalege aktiivselt teaduse tegemises ja uurimustes, uuringutes ning ühiskondlikes tegevustes. Ärge näidake välja taktitundetust ja enesekesksust teistega suheldes.

Rahaenergia on täna väga aktiivne. Täna võib vastu võtta otsuse vormistada suuri oste ja grandioosseid tehinguid.

ARMASTUS JA TERVIS
Väljendage täna armastust ja olge tähelepanelik oma pereliikmete suhtes. Hea oleks täna teha kergeid jalutuskäike või sõita lähireisile. Pole eriti õnnestunud päev romantilise õhtu jaoks või kohtinguks, kuna paljud inimesed on täna väsinud. Ärge koormake täna oma õlgu ega käsi.

* * *

Pühapäev, 02.04

Päeva sümbol: võlukepp, tuulteroos

ÄRI JA RAHA
Täna on hea päev hakata oma ideid ja plaane realiseerima, eriti edukad on projektid, kuhu panete kogu oma südame ja teete seda heade kavatsustega. Paljud inimesed on tavapärasest palju tundlikumad ja vajavad tähelepanu – nii on kerge teha vigu, aga saavutada ka plaanitud eesmärke. Täna on eriti suure kaaluga sõna jõud, kõik öeldu läheb täide, sellepärast hoiduge tootmast enda ümber negatiivset energiat. Ärge olge kade ja ahne, hoiduge kuulujuttudest ja klatšist. Päev on edukas neile, kes tegelevad reklaamiga. Täna on kasulik kulutada raha oma tervise parandamiseks ja tugevdada oma füüsilist keha.

ARMASTUS JA TERVIS
Tänast päeva saadab aktiivne seksuaalenergia. Kiitke ja olge uhke oma lähedaste ja pere üle. Õppige rääkima ja lausuge ilusaid sõnu, näidake välja oma tänutunnet. Hoiduge parasiitsõnadest. Võtke täna ette ja osalege mõnes seikluses. Hoidke oma õlgu ja käsi, ärge neid koormake.

Buduaarile Elena Kanda