SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 30.01.17

11 kommentaari
SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 30.01.17

Head lugejad! Mul on hea meel, et saan teiega jagada oma teadmisi numeroloogiast ja astroloogiast, et teil oleks seeläbi võimalus oma elu suunata ja mõjutada. Maailmas on kõike üks ja kõik on omavahel seotud. Minu soovitused aitavad teil elada oma elu aktiivselt, et iga päev oleks võimalikult energeetiline, et teie tervis oleks parem, et teie areng õitseks.

Päeva sümbol on teadmistepuu, neljas päev Kuus. Kuu asub Kalade tähtkujus. 

ÄRI
Tänane tegevus äris peab olema põhjalikult läbi mõeldud, on hea päev kauplemiseks. Soositud päev on neil, kes töötavad häälega, näiteks lauljad, palvetajad, samuti meditatsioonide ja mantratega. On hea päev käsitööks, kus kasutatakse niite, näiteks kudumine, heegeldamine, õmblemine. Täna ei tohi teha kiireid otsuseid ega ka selliseid otsuseid, kus peab hääletama poolt ja vastu. Samuti ei tohi allkirjastada tähtsaid lepinguid – andke endale aega teha korrektuure ja kõik otsused lõpuni läbi mõelda. Ei ole hea päev uute projektidega alustamiseks! Ärge töötage täna koos suurte meeskondadega, ärge minge kaugreisile!

RAHA
Tänane rahaenergia on hea! Müügid on väga edukad ja need saavad suure väljundi ja kasumi. 

ARMASTUS
Täna võiks oma armastust oma lähedastele ka välja näidata, olla koos pere ja nende inimestega, kes on teie hingesugulased. Hea päev, et tegeleda iseenda sisemise arenguga. 

TERVIS
Soovituslik on teha jalutuskäike värskes õhus, erinevaid harjutusi, võimelda – see mõjub hästi lihaste arengule. Hea päev vitamiinide võtmiseks, need imenduvad täna hästi. Hea päev hoolitseda oma keha eest, minna massaaži, erilist tähelepanu osutada jalgadele, näiteks võtta jalamassaaži. Inimesed, kes elavad väga passiivset eluviisi, võiks täna olla ettevaatlikud liigsete kaloritega. 

TOITUMINE
Sööge palju erinevaid mereande ja puuvilju, eriti hea on täna süüa õuna, granaatõuna, mangot.

 

Vaata 31.01.2017 numeroloogilist prognoosi SIIT.