SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 31.01.17

7 kommentaari
SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 31.01.17

Head lugejad! Mul on hea meel, et saan teiega jagada oma teadmisi numeroloogiast ja astroloogiast, et teil oleks seeläbi võimalus oma elu suunata ja mõjutada. Maailmas on kõike üks ja kõik on omavahel seotud. Minu soovitused aitavad teil elada oma elu aktiivselt, et iga päev oleks võimalikult energeetiline, et teie tervis oleks parem, et teie areng õitseks.

Päeva sümbol on ükssarvik, viies päev Kuus. Kuu asub Kalade tähtkujus. 

ÄRI
Tänane päev on väga impulsiivne! Päeva esimeses pooles usaldage oma sisetunnet, uskuge iseendasse. Peate täna toime tulema teid ümbritsevate konfliktsete situatsioonidega, raskusi võib olla suhetes ülemuste ja partneritega. Päeva teine pool tuleb natukene kergem – võite leida toetust oma uutes kolleegides, ülemustes ja sõprades. Väga hea päev parandamaks suhteid nende partneritega, kes on teie vastassugupoolelt. Samuti on hea päev reisi alustamiseks!  

RAHA
Täna on väga suur ahvatlus raisata palju raha. Olge tasakaalukas ja ratsionaalne!

ARMASTUS
Täna taastuvad seksuaalsed energiad – on sobilik päev pöörata tähelepanu oma tunnetele vastassugupoole vastu, saada osa lähedusest, armastusest, naudingust. Jagage ja nautige armastust! 

TERVIS
Väga hea võimalus vabaneda halbadest energiatest läbi pisarate – kui teil tuleb tahtmine nutta, siis nutke. Samamoodi nagu eile, on ka täna tervislik teha jalutuskäike värskes õhus, teha harjutusi lihasmassi kasvatamiseks, vitamiinid imenduvad väga hästi. Minge massaaži ja hoolitsege oma keha eest, pöörake erilist tähelepanu jalgadele.

TOITUMINE
Väga hea päev süüa kõike, mida iganes te tahate, ärge ennast ainult sööge üle. Eriline päev, kui kõik kalorid kaovad justkui iseenesest. 

 

Vaata 30.01.2017 numeroloogilist prognoosi SIIT.