SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos nädalavahetuseks

4 kommentaari
SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos nädalavahetuseks

Head lugejad! Mul on hea meel, et saan teiega jagada oma teadmisi numeroloogiast ja astroloogiast, et teil oleks seeläbi võimalus oma elu suunata ja mõjutada. Maailmas on kõike üks ja kõik on omavahel seotud. Minu soovitused aitavad teil elada oma elu aktiivselt, et iga päev oleks võimalikult energeetiline, et teie tervis oleks parem, et teie areng õitseks.

 

LAUPÄEV, 04.02, 9. Kuu päev, Kuu on Sõnni tähtkujus.

Päeva sümbol: nahkhiir

ÄRI
Tänane päev mõjutab inimesi ja sunnib neid olema tähelepanelik. Ärge idealiseerige teid ümbritsevaid inimesi ja parem hoiduge igasugustest negatiivsetest lahendustest. Soovite sel päeval oma probleemide eest ära joosta! Ette võib tulla kontrollimatuid emotsionaalseid ja tundelisi väljaütlemisi, sellepärast on inimesed väga altid pettustele, provokatsioonidele, isiklikele illusioonidele. Ülbed ja ebaadekvaatsed võivad hukutada nii projekte kui äriplaane! Ärge mitte mingil juhul allkirjastage tähtsaid dokumente ja lepinguid ilma eelnevalt kontrollimata. Kui te ei ole valmis elutarkadeks ja läbimõeldud sammudeks, siis ootab teid ees halb aeg. Igal juhul üritage hoiduda konfliktsetest situatsioonidest vanade äripartnerite, sugulaste ja lastega. Suur võimalus on näha halbasid unenägusid, olge seetõttu valmis ka halbadeks asjadeks. Olge tähelepanelikud igasuguste märkide suhtes, mille abil teid hoiatatakse. 

RAHA
Ärge raisake suuri summasid kallitele asjadele, kodutehnikale, tehnikale. Suureneb võimalus sattuda rahalisse kihlusesse, abiellu, aga pidage meeles, et lõpuks lõpevad need konflikti või arvete klaarimisega. Lükake igasugused ostud ja maksed mõnele muule päevale.

TERVIS
Hoidke oma kurku, hambaid, mandleid. Te olete oma organismiga seotud, hoidke seda. Kasulik on täna võtta kuumasid vanne, ei tohi eemaldada sünnimärke. 

TOITUMINE
Hoide kinni õigest toitumisest, kasulik on süüa rohelisi toiduaineid, puuvilju, Kreeka pähkleid, piimatooteid. Ärge tarbige külmasid jooke ja alkoholi.  

* * * 

PÜHAPÄEV, 05.02, 10. Kuu päev, Kuu on Kaksikute tähtkujus.

Päeva sümbol: purskkaev

ÄRI
See on võitude päev, inimesed on täis energiat! Kui teil on soov vahetada oma tööd ja proovida midagi uut, midagi täiesti teistsugust, siis tegutsege just nüüd, ärge oodake homset päeva. Kõik energiakanalid on teie jaoks lahti tehtud ja tänu sellele olete võimeline tegema õigeid valikuid ja panustama oma individuaalsesse arengusse. Ärge kartke oma südamesoove, teie tänane intuitsioon ongi õige hingetunne. Edukad on kõik uued algused, plaanid, ideed, fantaasiad, unelmad. Alustage mingi asja kogumist või isiklikku loometööd. 

RAHA
Hea oleks raha panna näiteks uude majja. Kõige muu peale raisake raha ettevaatlikkusega. 

ARMASTUS 
Pöörake tähelepanu oma perele – on armastuse ja perekonna tugevdamise päev! Ideaalne päev tegelemaks traditsioonide ja oma juurtega, minna külla või kutsuda endale külalisi. Tegelege rituaalide, meditatsioonidega, mõelge oma karma üle. Mõelge armastusest ja jagage seda armastust oma lähedastega. Avage endas armastus ja soov selle energiaga elada.

TERVIS
Hea oleks alustada mingi treeninguga värskes õhus, kasulik on täna treenida tuharaid ja reisi. Puhastage neerusid ja verd, kui oskate seda teha. Kasu toovad kosmeetilised protseduurid näole ja kehale. Hoiduge operatsioonidest kätele ja õlgadele.

TOITUMINE
Sööge täna jõhvikaid, sidrunit, laimi, granaatõuna, paprikat. Ärge sööge seeni ja muna.