SELGELTNÄGIJA VANGA SÕNUL saab enamusele meist just see saatuslikuks

Maailmakuulus Bulgaaria selgeltnägija Vanga, kes lahkus siit ilmast 1996 aastal, ütles, et tulevik on heade inimeste päralt ning terad eraldatakse peagi sõlkadest. Headeks inimesteks pidas ta neid, kes ei ole raha poolt mürgitatud. Ta hoiatas, et peagi muutub raha ja selle eest saadav kasutuks prügiks. "Osad inimesed saavad nägijaks ja nemad ei jookse raha järel. Nende päralt on tulevik".

Maailmakuulus Bulgaaria selgeltnägija Vanga, kes lahkus siitilmast 1996. aastal, ütles, et tulevik on heade inimeste päralt ning terad eraldatakse peagi sõlkadest. Headeks inimesteks pidas ta neid, kes ei ole raha poolt mürgitatud. Ta hoiatas, et peagi muutub raha ja selle eest saadav kasutuks prügiks. “Osad inimesed saavad nägijaks ja nemad ei jookse raha järel. Nende päralt on tulevik.”

Vanga leidis, et raha on rikkunud ära inimsuhted ja inimese loomuse. Ta nimetas raha kõduks. Raha on põhjus, miks noored ei pea vanadest lugu ja pered lagunevad. Vanga meelest on raha uimastanud ka paljusid naisi. “Naised sünnitavad lapsi, kuid ei anna neile piima ega soojust. Lapsed antakse väikestena sõimedesse, pannakse õhtul endast eraldi magama. Lapsed näevad harva naeratust ema näol. Naised arvavad, et mehed ei austa neid piisavalt. Mehed arvavad, et pere on vaid koorem. Eakad pole rahul, kuna noored neid ei austa. Keegi pole kellelegi vajalik. Inimesi huvitab vaid raha. Keegi ei mõista, et pole kaugel päev, mil raha muutub kasutuks prügiks. Inimestel saab olema kõik, peale võimaluse omada midagi tõeliselt väärtuslikku – sõprust, austust, armastust ja kaastunnet.”  

Buduaar.ee