SELLE FITNESSGURU KAALUKAOTUSNIPP pole toitumise ega trenniga seotud

4 kommentaari
SELLE FITNESSGURU KAALUKAOTUSNIPP pole toitumise ega trenniga seotud

Üks levinuim uusaastalubadus on paljude naiste jaoks vaieldamatult väiksem või suurem kaalukaotus. Populaarne Instagrami fitness-guru Zanna Van Dijk paljastas MailOnline’le nipi, mis aitab antud lubadusest ka kinni pidada ja seeläbi soovitatud kaalunumbrini jõuda. Kummalisel kombel pole tema nipp aga otseselt trenni või toitumisega seotud! 

Üks levinuim uusaastalubadus on paljude naiste jaoks vaieldamatult väiksem või suurem kaalukaotus. Populaarne Instagrami fitnessguru Zanna Van Dijk paljastas MailOnline’ile nipi, mis aitab antud lubadusest ka kinni pidada ja seeläbi soovitud kaalunumbrini jõuda. Kummalisel kombel pole tema nipp aga otseselt trenni või toitumisega seotud! 

Zanna väidab, et ta suudab iga päev šokolaadi tarbides siiski oma kaunist figuuri hoida ja seda eelkõige tänu spetsiaalsele Exceli tabelile. “Kui ma sülearvuti avan, näen esimese asjana tabelit, kuhu olen enda väiksemad eesmärgid sisse kandnud. Näiteks, kui üheks nendest eesmärkidest on kümme lõuatõstet, aga suudan hetkel vaid kuus teha, siis see tabel motiveerib mind. Sellised silmnähtavad eesmärgid töötavad eriti hästi!”

Suurte eesmärkide seadmine Zanna sõnul soovitud tulemust ei too. “Suure eesmärgi poole peab püüdlema läbi pisemate eesmärkide seadmise. Nende täitmisest saadud motivatsioon on see, mis inimesel alla ei lase anda. Ütle endale näiteks, et soovid kuu jooksul kaks kilogrammi maha võtta või luba endale, et hakkad alustuseks hommikuti tervislikult toituma.”

Kui soovid Zanna nippi proovida, siis ava Exceli tabel, kanna sinna mõned väikesed eesmärgid, mis oleksid lühikese ajaga saavutatavad, ning hoia seda tabelit pidevalt enda vaateulatuses. 

Buduaar.ee