Siiri Sisask: Laulmine ei ole minu jaoks töö!

3 kommentaari

Möödunud nädalavahetusel oli Buduaari saatekülaliseks tunnustatud ja omanäoline lauljanna Siiri Sisask, kes on pea kakskümmend aastat juba lavalaudadel olnud. Saatejuhid Kristi ja Mari uurisid Siirilt, mis on tema jaoks olulisem, kas laulude loomine või esitamine?

Möödunud nädalavahetusel oli Buduaari saatekülaliseks tunnustatud ja omanäoline lauljanna Siiri Sisask, kes on pea kakskümmend aastat juba lavalaudadel olnud.

Saatejuhid Kristi ja Mari uurisid Siirilt, mis on tema jaoks olulisem, kas laulude loomine või esitamine?

„Minu jaoks on laulude loomine justkui sissepoole hingamine. On vaja leida oma aega, kus olla üksi ning lasta  muusikal tulla. See on nagu meditatsioon,“ arvab Siiri.

„Samas, kui ma esinen kontserdil, siis ma hingan seda välja! Arvan, et mõlemad on olulised. Olen mitu korda endale ka esitanud küsimuse, et kellele siis minu muusikat vaja on? Maailm elab ka väga hästi ilma minu muusikata… Aga ma tunnen, et kui ma olen siia ilma sündinud, siis järelikult on mul väike roll kanda. Kasvõi pisitillukenegi. Ja see ongi see. Hingan sisse, hingan välja,“ on Siiri enda jaoks leidnud tasakaalu.
 
„Laulmine ei ole minu jaoks töö, see on loomulik osa minust.“

Vaata täispikka intervjuud Siiriga SIIT: