Sinu seksika kõhu harjutus: alusta täna!

Sinu seksika kõhu harjutus: alusta täna!

Uusi treeningmeetoteid ja dieedinippe lisandub iga päevaga, ent vahel on kasulikum taasavastada harjutusi, mis olid popid kümme aastat tagasi. Kui need toimisid tol ajal, siis toimivad need ka täna! Pole mõtet hakata jalgratast leiutama ja kes teab, kas ja kuidas uudsed treeningmeetodid pikas perspektiivis üldse mõjuvad…

Uusi treeningmeetoteid ja dieedinippe lisandub iga päevaga, ent vahel on kasulikum taasavastada harjutusi, mis olid popid kümme aastat tagasi. Kui need toimisid tol ajal, siis toimivad need ka täna! Pole mõtet hakata jalgratast leiutama ja kes teab, kas ja kuidas uudsed treeningmeetodid pikas perspektiivis üldse mõjuvad …

Paljud naised soovivad saledamat taljet ning lamedat kõhtu, seega otsisime üles põneva vahendi, kuidas seda saavutada. Parimaks abimeheks on siinkohal vana hea hularõngas! Selle abil saad endale peenikese piha, tugevamad selja- ja korsetilihased, parema painduvuse ning isegi ainevahetus saab uue hoo sisse!

Et tulemusi saavutada, tuleks iga päev vähemalt viis minutit hularõngast ümber piha keerutada ja mida parem tempo, seda tõhusam on. Alguses on pisut raske harjutust selgeks saada ja rõngas kipub puusadelt maha kukkuma, ent harjutamine teeb meistriks!

Hularõngaid leidub paljudel isegi kodus ja kui mitte, siis neid saab pea igast sporditarvete poest endale osta. Mugav viis, kuidas end kodus vormi viia!

Allikas: health.com