Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Laupäev, 8. mai

Timmo, Timmu, Timo 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

SINU VÕIMALUS: 3 PÄEVAGA saledam keha

SINU VÕIMALUS: 3 PÄEVAGA saledam keha

Sa oled juba ammu mõelnud, et võiks end käsile võtta ja mõnest lisakilost vabaneda või siis lihtsalt lihastoonust parendada, ent miskipärast pole sa seda siiamaani teinud, sest sul lihtsalt puudub motivatsioon. Esimene samm on kõige raskem, ent see on määrava otsusega ja kui sa seda üksi teha ei taha, siis ühine MyFitnessi suvelaagriga!

Sa oled juba ammu mõelnud, et võiks end käsile võtta ja mõnest lisakilost vabaneda või siis lihtsalt lihastoonust parandada, ent miskipärast pole sa seda siiamaani teinud, sest sul lihtsalt puudub motivatsioon. Esimene samm on kõige raskem, ent see on määrava otsusega ja kui sa seda üksi teha ei taha, siis ühine MyFitnessi suvelaagriga!

MyFitnessi suvelaager toimub juba 11.-14. augustil Viljandi järve ääres! See on absoluutselt parim võimalus saada aimu sellest, mida erinevad rühmatreeningud endast kujutavad ning lisaks saab kõikide nende päevade jooksul kasutada piiramatus ajaga jõusaali. Sa saad tasuta kehaanalüüsi, mis näitab ära, millises vormis sinu keha on ning nende andmete abil on ka lihtsam panna paika edasine kava, kuidas ja mida sa tegema peaksid, et soovitud eesmärkideni jõuda. 

Päevad on täis treeninguid ja kohal on palju lahedaid inimesi – võid kindel olla, et leiad sealt endale ka uusi tutvusi. Naudi suve ja oma keha.

MyFitnessi suvelaagri hinna sees on:

• Majutus Viljandi Just Rest hostelis (3 ööd) 

• Toitlustus 3 korda päevas

• Tagatud värskendavad trennijoogid kogu laagri vältel

• Põnevad ja erilised rühmatreeningud 3 korda päevas

• Piiramatu jõusaalikasutuse võimalus

• Tasuta kehaanalüüs ja selle selgitus treeneri poolt

• Sportlikud mängud ja auhinnad

• Aktiivne puhkus looduskaunis kohas koos suurepäraste inimestega!

Laagri ja hindade kohta loe lähemalt siin