Reklaam sulgub sekundi pärast

SÜNNIKUU SALADUSED: milline naine sa enda sünnikuu järgi oled?

Erinevatest uuringutest on selgunud, et sündimise kuu mõjutab suurel määral meie iseloomu ja omadusi. Erinevad kuud kannavad endas erinevaid väärtusi, mis antakse kaasa kõigile neile, kes just sellel ajal ilmavalgust näinud. Ajakiri Woman`s Health pani kirja, mida sünnikuu su iseloomu kohta näitab. 

Jaanuar

Jaanuaris sündinud naised on pigem vaoshoitud ja tõsised. Kui nad arvavad, et millestki ei saa asja, ei hakka nad sellele oma aega ega energiat kulutama. Nad on kinnised ja hindavad üle kõige tarku ja intelligentseid inimesi, kellega on põnev suhelda.

Veebruar

Veebruaris sündinud naised on romantilised ja õrnad. Nende tujud muutuvad üsna tihti ning seetõttu ei pruugi lähedased neid tihtipeale mõista. Reetmist ja kahepalgelisust ei kannata nad silmaotsaski. 

Märts

Märtsis sündinud naised on tugeva ja sooja iseloomuga. Ära teda pigem välja vihasta, sest kui oled talle teadlikult haiget teinud, kannab ta seda valu terve oma elu hinges ja suhtub sinusse edaspidi suure ettevaatlikusega. 

Aprill

Aprillis sündinud naised oskavad saada oma tahtmist. Nad jätavad mulje, justkui polekski muud lahendust kui see, mida nemad soovisid. Samuti on nad väga armukadedad ja mees, kes temaga koos on, ei tohiks mingil juhul flirtida teise naisega. 

Mai

Mais sündinud naised on kindlameelsed ja nende iseloom ei ole just kõige lihtsam. Fakt on aga see, et kui mõni mees seob ennast mais sündinuga, siis seda naist ei suuda ta iialgi unustada. 

Juuni

Juunis sündinud naised on jutukad ja väga uudishimulikud. Ka siis kui tõde võib neile haiget teha, soovivad nad seda siiski teada. Juunis sündinud naisega suhtes olles võid kindel olla, et elu pole kunagi igav või rutiinne. 

Juuli

Juulis sündinud naised on intelligentsed ja targad. Nad väldivad konflikte ja püüavad kõikidega häid suhteid säilitada. Kohati võivad nad olla pisut liiga tundlikud ja asju üle mõelda. 

August

Augustis sündinud naistel on suur süda ja suur ego. Neil pole kunagi kahju kedagi aidata, kuid selle juures armastavad nad tähelepanu ja aupaistet. Nad naudivad kiitust. 

September

Septembris sündinud naised on korralikud tüdrukud. Nad armastavad kindlaid plaane ja seda, et elus käiks kõik reeglipäraselt. Ka on nad väga kriitilised ja teavad täpselt, mida elult soovivad. 

Oktoober

Oktoobris sündinud naised on tugevad ja iseseisvad. Neile ei meeldi oma nõrkusi välja näidata ning seetõttu hoiavad nad kõik emotsioonid pigem endale. Ka on neil suur süda. 

November

Novembris sündinud naised on salapärased ja müstilised. Nad oskavad inimesi suurepäraselt läbi näha ja seetõttu ei tasu nendega mängida ega neile valetada. Nad on väga ausad ja ütlevad alati välja oma arvamuse. 

Detsember

Detsembris sündinud naised oskavad igast olukorrast võitjana välja tulla. Nad on otsekohesed ja kiire taibuga. Neil on hea huumorimeel ja nad suudavad kaaslase tuju alati paremaks muuta.