SUPERMODELLI KARM DIEET: kilod sulavad kiirelt

SUPERMODELLI KARM DIEET: kilod sulavad kiirelt

Supermodell Rosie Hungtington Whiteley omab kadestamisväärselt toonuses ja trimmis figuuri ning loomulikult ei saa sellist keha üleöö ja ilma trennita on see samuti võimatu. Kõige olulisem on aga hoopiski toitumine ja kui oma menüü paika panna ning sellest järjepidevalt kinni pidada, on kõik täiesti võimalik – ka lame kõht ja prinkis istmik.

Supermodell Rosie Huntington-Whiteley omab kadestamisväärselt toonuses ja trimmis figuuri ning loomulikult ei saa sellist keha üleöö ja ilma trennita on see samuti võimatu. Kõige olulisem on aga hoopiski toitumine ja kui oma menüü paika panna ning sellest järjepidevalt kinni pidada, on kõik täiesti võimalik – ka lame kõht ja prinkis istmik.

Kuid milline on Rosie karm dieet, tänu millele ta nii hea välja näeb? Naise enda sõnul järgib ta lihtsat toitumiskava, mille kohaselt ei tohi tarbida piimatooteid, gluteeni, suhkruid ja alkoholi. Mitte ühtegi muud reeglit tal ei olegi ning selle dieedi puhul on lubatud ka liha- ja kalatooted.

Teadagi sisaldavad paljud tooted aga suhkruid ja gluteeni, mis tähendab, et antud režiimi järgimine nõuab keskendumist ja pakenditel olevate siltide lugemist. Piimatoodete asemel tasub kindlasti tarbida hapendatud piimatooteid, sest vastasel juhul võib organismis kaltsiumipuudus tekkida.

Rosie enda sõnul on kõige keerulisem loobuda juustust, veinist ja sarvesaiadest, ent teisalt annab selle toitumiskava kindel järgimine meeletult hea enesetunde. Ei mingit puhitust ja lisakilode pärast muretsema ei pea.

Ka toitumisspetsialistid kiidavad antud dieedi heaks sõnades, et alkoholi ja suhkru menüüst väljajätmine on igati hea mõte. Piisab vaid sellest, kui kasvõi paar nädalat sellest toitumiskavast kinni pidada ja enesetunne muutub niivõrd suurel määral, et juba üksnes sel põhjusel võib tekkida motivatsioon samal lainel jätkamiseks.

Kui seda plaani järgida ja vahel endale ka tükike kooki või klaas veini lubada, on tervis parem ja lisakilodest vabanemine ei ole enam probleemiks.

Allikas: Glamour