Suveks vormi: Beyonce andis välja isikliku 22päevase dieediprogrammi

Suveks vormi: Beyonce andis välja isikliku 22päevase dieediprogrammi

Popstaar Beyonce läbis 2013. aasta talvel 22päevase taimetoidupõhise dieediprogrammi, mis hakkas talle niivõrd meeldima, et nüüd pakub ta seda võimalust ka teistele. Beyonce ja tema eratreener Marcos Borges panid kokku tervisliku menüü, kuhu kuuluvad vaid orgaanilised toidud, mis ei sisalda sojatooteid, gluteeni ega piimatooteid, lisaks on need GMO- vabad.

Popstaar Beyonce läbis 2013. aasta talvel 22päevase taimetoidupõhise dieediprogrammi, mis hakkas talle niivõrd meeldima, et nüüd pakub ta seda võimalust ka teistele. Beyonce ja tema eratreener Marcos Borges panid kokku tervisliku menüü, kuhu kuuluvad vaid orgaanilised toidud, mis ei sisalda sojatooteid, gluteeni ega piimatooteid, lisaks on need GMO-vabad.

Menüü on paika pandud ning kõik, kes seda dieeti proovida tahavad, peavad lihtsalt Beyonce’i programmiga internetis liituma ja muidugi raha maksma. Ameerikas elades tuuakse tellitud toidud koju kätte. Milliseid toite staari menüüst leida võib – näiteks seesamiseemnetega kapsa-läätse hautis, köögiviljapasta pesto kastmega või mustika-mandli hommikusöök.

Kuigi meil seda teenust kasutada ei saa, lisame lingi – siin saab Beyonce dieediprogrammiga liituda. Piiluda ju ikka võib, millega tegu on. 

Huvitav, millal Eestis selline idee välja mõeldakse? Kas sind huvitaks selline dieediprogramm?

 

Buduaar