Suveks vormi PlanetSpordi abiga

Suveks vormi PlanetSpordi abiga

PlanetSpordil on sel kevadel mitmeid häid uudiseid.  Hea uudis juba treenivale inimesele on see, et Planetsport klubisid on alates märtsist 3  – Tallinnas, Tartus ja Pärnus! Olles kodust eemal  on liikmel õigus külastada kõiki PlanetSpordi kaubamärki kandvaid klubisid ilma täiendava lisatasuta. Mugav,  odav ja vaheldusrikas. 

Kõigile huvilistele on PlanetSpordi esimene treening  tasuta  ning kuni märtsi lõpuni on hea võimalus soetada endale proovikuu kaart soodushinnaga 29,90.

Uute spordihuviliste vastuvõtmiseks on PlanetSport käivitanud alustavale treenijale mõeldud Start kursuse. Kursuse eesmärgiks on tutvustada uusi stiile, liikumisvõimalusi ning anda teadmisi õigest harjutuste tegemise tehnikast.  Kursuse jooksul saad kogemusi ja teadmisi joogast, pilatesest, jõutreeningust, rattatreeningust, stepist ja tantsust. Kursuse lõppedes oskad ise valida endale meelepärased treeningud ning jätkata iseseisvalt koos teistega võrdsel tasemel.

Kui Sa pole enam ammu spordiklubi külastanud või oled segaduses pakutavatest treeningutest õige valimisega, siis see kursus on just Sulle!

PlanetSport – Sinu päeva parimad tunnid!

www.planetsport.ee