TAHAD INIMESTELE MEELDIDA? Ära neid asju kindlasti tee!

Shutterstock

Psychology Today paberväljaanne

Mõni inimene on kohe selline, et kõik tahavad temaga alati suhelda ning ta saab kõigiga väga hästi läbi. Selle taga on mitu nüanssi – kahtlemata mõjub positiivne ellusuhtumine ligitõmbavalt, ent olulisel kohal on ka siirus, oskus mõista ja mitte hukka mõista.

Kui sa tahad inimestele meeldida, siis ära neid asju tee:

Ära uhkusta

Kiida teisi, kui nad on midagi hästi teinud. Märka seda, mida teised teevad. Tihtipeale on inimesed iseendas ja oma asjades nii kinni, et nad üldse ei märkagi seda, mis nende ümber toimub. Ära uhkusta sellega, mis sul, vaid tunnusta teisi.

Õpi oma emotsioone kontrollima

Mitte keegi ei taha aega veeta inimesega, kes läheb sekundiga endast välja, muutub närviliseks ja viriseb iga väiksemagi asja üle. Kui sa tunned end halvasti, siis ela oma negatiivsed emotsioonid mujal välja – mine jalutama, tee trenni, võta aeg maha. Ära ela ennast teiste inimeste peal välja.

Ole avatud

Kui sinu mõttemaailm on kinnine ja sa ei ole nõus kompromissideks, siis on sinuga väga raske suhelda ja koostöö sinuga on lausa võimatu. Ole avatud mõttemaailmaga, proovi elu näha ka läbi teiste inimeste vaatevinkli.