Tahad ka? 3 kg kaalust alla ilma vaevata

Tahad ka? 3 kg kaalust alla ilma vaevata

Enamus naisi sooviksid paar kilogrammi vähem kaaluda, kuid selle nimel dieedi pidamine on tüütu ja kokkuvõttes sa tead, et dieediga kaotatud kilod tulevad varem või hiljem tagasi. Selleks, et mõned kilod alla võtta, piisab ühest väikesest muudatusest!

Enamik naisi sooviks paar kilogrammi vähem kaaluda, kuid selle nimel dieedi pidamine on tüütu ja kokkuvõttes sa tead, et dieediga kaotatud kilod tulevad varem või hiljem tagasi. Selleks et mõned kilod alla võtta, piisab ühest väikesest muudatusest!

Kodus olles armastatakse toidukordade vahepeal midagi head näksida ja sageli süüaksegi seda, mis käeulatusse satub – olgu selleks siis küpsised, kommid, krõpsud, kuivatatud puuviljad või hoopis miski muu. Sellisel kombel tarbitakse sageli rohkem kaloreid kui mõne söögikorra jooksul kokku ja lisakilod tulevad lausa märkamatult. Kasulikke aineid keha sellistest snäkkidest aga ei saa, seega kõhtu need korralikult ei täida.

Kui sa tunned, et sa võiksid paar kilo vähem kaaluda, siis vabane snäkkidest, mis sul kodus on. Pane kõik kappi peitu ära ja valmista iga päev külmikusse liiter värsket mahla, mida sa päeva jooksul juua saad. Võta mahla tööle kaasa, joo seda kodus – oluline on, et kui sa tunned vajadust näksimise järele, siis haara hoopis värske mahla järele.

Võimalusi, millest mahla teha, on palju. ja kindlasti tasuks teha puuvilja-köögivilja segumahla! Millest võiks mahla pressida: peedid, porgandid, ananass, õunad, pirnid, kapsas, granaatõun, greip, sidrun, seller. Lisandiks sobivad ingverijuur, kaneel, chia-seemned.

Loobudes snäkkidest ja juues selle asemel värsket vitamiinirikast mahla, kaovad paar lisakilo kiirelt ja lisaboonusena saad kaunima jume! Värsked mahlad teevad nahale ainult head!

Allikas: health.com