Reklaam sulgub sekundi pärast

TAHAD KOHE TÄNA LAMEDAMAT KÕHTU, siis tee nii!

Kuidas saada lame kõht vaid ühe päevaga? Tõsi, lisakilodest nii kiirelt lahti loomulikult ei saa, ent õige toitumise abil on võimalik ka 24 tunni jooksul taljelt paar sentimeetrit vähemaks saada. Nimelt tuleks sellisel juhul süüa vaid neid asju, mis ei tekita kõhupuhitusi ning soodustavad seedimist muutes vöökoha piirkonna kenasti lamedaks.

Kuidas saada lame kõht vaid ühe päevaga? Tõsi, lisakilodest nii kiirelt lahti loomulikult ei saa, ent õige toitumise abil on võimalik ka 24 tunni jooksul taljelt paar sentimeetrit vähemaks saada. Nimelt tuleks sellisel juhul süüa vaid neid asju, mis ei tekita kõhupuhitusi ning soodustavad seedimist, muutes vöökoha kenasti lamedaks.

Et see õnnestuks, tarbi rohkelt tavalist vett ning jäta oma menüüst välja need kolm asja:

1. Mullijoogid

Kõikvõimalikud gaseeritud joogid võivad tekitada kõhupuhitusi ning see lisab taljele hetkega mitu sentimeetrit. Kõige tavalisem vesi ja roheline tee mõjuvad seedimisele hästi. Ka keefir on hea, ent mitte suhkruga jogurtijoogid.

2. Suhkruasendajaid sisaldavad tooted

Suhkruasendajad (stevia, sukraloos, aspartaam) mängivad samuti organismi mikroflooraga ja võivad seal korraliku segaduse tekitada, kui neid liigselt tarbida. Kui sinu eesmärgiks on kiirelt kõht lamedamaks saada, siis jäta ajutiselt need tooted üldse menüüst välja ja muidugi tuleks välja jätta ka suhkruid sisaldavad tooted.

3. Sool

Liigne soola tarbimine tekitab organismil vajaduse vedelikku kinni hoida ja kõht läheb punni. Päevas ei tohiks tarbida enam kui 6-7 grammi soola, kuid enamik tarbib lausa 10-15 grammi soola päevas. Kuivsupid, krõpsud, kuivatatud lihasnäkid, juustud, sink - need tooted sisaldavad kõige rohkem soola. Loe pakendeid ja hoia soola tarbimine kontrolli all.

Lisaks tasub kindlasti vältida alkoholi ja suhkrurohkeid tooteid. Eelista hapendatud piimatooteid ning aurutatud köögivilju, putrusid. 

Allikas: redbookmag