TÄHEMÄRGI DIEET: milline dieet sobib sinu tähtkujule?

TÄHEMÄRGI DIEET: milline dieet sobib sinu tähtkujule?

Kas astroloogia võib tõesti aidata sul leida enda jaoks ideaalne dieet, mille juurde suudad ka jääda? Võid selles kindel olla – tähed ütlevad nii! Kui arvad, et leiad siit ühe viimastest hulludest kiirdieetidest, siis sa eksid. Tähemärgi dieediga suudad kilod kaotada mitte vaid kuuks või kaheks, vaid jäädavalt, ning seejuures tervislikud eluviisid ka püsivalt omaks võtta.

Kas astroloogia võib tõesti aidata sul leida enda jaoks ideaalne dieet, mille juurde suudad ka jääda? Võid selles kindel olla – tähed ütlevad nii! Kui arvad, et leiad siit ühe viimastest hulludest kiirdieetidest, siis sa eksid. Tähemärgi dieediga suudad kilod kaotada mitte vaid kuuks või kaheks, vaid jäädavalt, ning seejuures tervislikud eluviisid ka püsivalt omaks võtta.

Enne, kui enda tähemärgi kohta lugema kiirustad, on asjatundjatel sulle veel paar nippi. Nimelt soovitavad astroloogid alustada oma uue eluviisi või dieediga täiskuu päeval või sellest järgneval, sest samamoodi, nagu mõjutab kuu ookeanide hoovusi, on tal võim ka inimkeha “hoovuste” üle. Kõlab küll naljakalt, kuid täiskuu ajal on kuu Maalt vaadates suurim kui ta kunagi on olnud, seega sel ajal dieeti alustades kahaned ja salened sa koos temaga!

JÄÄR

On tõenäoline, et sul ei ole vaja märkimisväärselt kaalu kaotada, sest sul on ainevahetusega kõik korras. Peale talve aga, kui oled pikalt paigal istunud, oled sa ehk mõnel kehaosal paar sentimeetrit juurde kogunud. Jäära jaoks on parim variant kaotada oma dieedist rasvarikkad ja rasked toidud ning oma treeningkavas järgmisele tasemele astuda, et kiirelt lisakilod kaotada.

SÕNN

Sinu võitlus kaaluga on raske, sest armastad head toitu ja sa ei suuda sellest lahti öelda. Ometi on võimalik asju tasakaalus hoida. Soeta endale üks hea madala rasvasisaldusega toitudega kokaraamat, mis keskendub puuviljadele, juurviljadele ja teraviljadele ning saad endiselt nautida imehead toitu ilma suuri ohverdusi toomata. Ära unusta ka trenni teha! Keevaverelise sõnni jaoks on see elutähtis.

KAKSIKUD

Kui sul on kaaluprobleem, on see arvatavasti seetõttu, et sööd tihti kiirustades ja mõtlemata ning nagu me teame, on kiirtoidus aineid, mis sugugi tervislikkude eluviiside juurde ei kuulu. Siiski on sul võimalus otsida mõni kiirtoidukoht, kes pakub ka tervislikke alternatiive. Keskendu gurmeevõileibadele rasvaste hamburgerite asemel või võta lõunaks maitsev juurvilja wrap õlis fritüüritud kana asemel. Avastad kindlasti, et sulle tegelikult meeldivadki hoopis kergemad eined!

VÄHK

Sa armastad kokata ning parim osa selle juures on, et saad enne toidu serveerimist alati kõike maitsta. Sa ei taha kunagi kellelegi pakkuda toitu, mis maitseb halvasti. Kuid salenedes peaksid keskenduma madala rasvasisaldusega kiudainerikastele toitudele, mida oled ka varem proovinud ja ei pea nii palju maitsma. Alati, kui tunned vajadust snäki haaramiseks, mine jalutama! Proovi õhtust rännakut kuupaistel – vähki mõjutab kuu väga ja tema kiired mõjuvad vähi kehale hästi.

LÕVI

Kuna oled tõeline džungli valitseja, armastad vaid parimaid suuri raskeid eined – küpsetatud liha, lasanje, erinevad pastad ja juustused road. Muud võimalust salenemiseks aga pole – sa pead neist loobuma. Asenda oma rasvarikkad eined hiina või tai köögi retseptidega nagu kana brokkoliga või magushapu nuudlisupp, mis võivad küll võrdlemisi lahjad näida, kuid üllatud kindlasti positiivselt! Need on imemaitsvad. Proovi järele!

NEITSI

Oled juba oma loomult väga tervisele pühenduv inimene, seega kui soovid kaalu langetada, on see arvatavasti vaid mõne kilo küsimus. Sa saavutad oma ideaalkaalu, jättes oma toitumisest välja maiustused ja snäkid ning alustades aktiivse treeningkavaga. Ometi ei pea sa seda kõike üleliia tegema. Kui loodus pole andnud sulle loomulikult saledat keha, ära püüa liialt. Mitte kõik ei saa imepeenikesed olla – mõned on lihtsalt loodud olema kurvikamad. See on kuum!

KAALUD

Sinu keha on teiste tähtkujudega võrreldes juba loomulikult rohkem tasakaalus, seega on ebatõenäoline, et sul üldse kaaluprobleeme esineb. Kuid kui siiski nii läheb, pea meeles, et sinu võtmesõnaks on tasakaal. Sinu tervise jaoks oleks toortoidudieet lausa katastroof, sest vajad siiski kõiki toitained. Kuid pea meeles – võid süüa kõike, kuid parajas koguses!

SKORPION

Sinuga on tihti nii, et kui võtad juurde, siis täiega, ning sul on ka raske seda kaotada. Skorpion kipub aga üle muretsema ja tema jaoks on tegelikult asi lihtne ja konkreetne – joo palju rohelist teed, vett ning tee palju trenni. Viimast isegi rohkem, kui teised tähtkujud. See on küll raske, kuid sinu sihikindlus viib su võidule! Sa suudad seda, skorpion!

AMBUR

Aktiivse seiklejana on trenn arvatavasti sinu viimane mure. Sa kipud pigem jooksma kui kõndima, kuid armastad süüa ning just see on põhjus, miks talvel tihti juurde võtad. Kui soovid need lisakilod kiirelt kaotada, võta oma lemmiktoitudega veidi vaiksemalt. Veel parem: jookse nii kuis jaksad, sa ju naudid seda!

KALJUKITS

Sinu kehaehituse juures ei teki sul arvatavasti tihti lisakilosid. Võiksid aga mõelda oma keha trimmimisele ning selleks oleks parimad variandid näiteks jooga või jõusaalitreeningud, et oma keha kauniks vormida. Head variandid on ka aeroobsed treeningud – näiteks kõndimine, jooksmine, ujumine või rattasõit.

VEEVALAJA

Sa oled inimene, kes kipub igavusest üleliia sööma ja jooma. Sellisel juhul on kaalu kaotamiseks pigem vaja end vaimselt ette valmistada. Ära saa valesti aru – pead ka füüsiliselt liikuma ja toitumist piirama, kuid emotsionaalse sööjana võiksid lihtsalt igavusest söömise asemel endale mõne hobi leida. Proovi näiteks lihtsalt diivanil istumise asemel panna kokku puslesid või lahendada ristsõnu. Need hoiavad kindlasti su mõtted eemal!

KALAD

Armastad maiustusi ja rasvaseid toite ning kasutad neid tihti lohutuse või preemiana. Toidu asemel võiksid aga kasutada näiteks muusikat, maalimist või kirjutamist. Peaksid kätte võtma ka mõne aktiivsema hobi. Kuna jooksmine on treeninguna sinu jaoks igav, võiksid näiteks proovida tantsimist! Otsi endale hea instruktor või grupitreening, kus puusi liigutades lisakilosid kaotada, see on lõbus!

Allikas: Horoscope.com