TAI MASSAAŽ – laisa inimese jooga

Pingetest vabanemiseks ei pea tegema muud, kui minema puhkusereisile ookeani taha. Mida aga teha siis, kui aega ja vahendeid napib, kuid enesetunne vajaks hädasti turgutust? Meie teame kohta Tallinna südalinnas, kus pelgalt tunni ajaga tunned end uue inimesena. 

Thai Orchid Spa on ilmselt parima võimaliku asukoha ja massööridega massaažisalong Tallinnas. „Menüüs” on üle neljakümne erineva protseduuri alates klassikalisest Tai massaažist kuni „Kleopatra saladuseni”. Sobiva leiab igaüks, eraldi popurrii on loodud ka meeste organismi tugevdamiseks.

Püsiklient Mare (48) ütleb, et istuva töö puhul on massaaž hädavajalik, aga mingil hetkel traditsioonilise massaaži mõju ta enam ei tundnud ja seega otsustas proovida Tai massaaži. Laste kingitud kinkekaart just Thai Orchid Spasse tegi valiku tema eest. Ta loetleb tagasihoidlikult üles kõik, mis on võtnud pöörde paremuse poole – seljapinged, ainevahetus, vähenenud söögiisu, keha liikuvus, uni. Mare proovib käia massaažis kaks korda kuus, aga ära ei ütleks ka rohkemast. Naine ütleb, et Tai massööride juures meeldib talle ka see, et nad tunnetavad inimese keha ja probleemseid piirkondi väga hästi ning massaaži tehes panevad energia kätesse, mitte kliendiga lobisemisse. 

Väidetavalt on kõige tõhusam külastada massaažisalongi kord nädalas, aga on ka inimesi, kes käivad paari-kolme kuu jooksul korra. Thai Orchid Spa klientide seast leiab nii noori kui vanu, nii naisi kui mehi, aktiivselt spordiga tegelevaid, aga ka neid, kes sporti üldse ei tee. Viimased võivad Tai massaažis käimise ka spordi arvele kirjutada, sest Tai massaaži peetakse laisa inimese joogaks. 

Salongis töötab üksteist massööri, kes kõik on kuldsete kätega tailannad. Teisiti ei saakski, sest vaid neile on baasoskused juba geneetiliselt kaasa antud. Tegu pole lihtsalt tailannadega, kes head massaaži oskavad teha. Nad on tõelised professionaalid, kes on lõpetanud Wat Pho massaažikooli Bangkokis ja töötanud Eestis vastavalt viis ja kolm aastat. Naised tunnistavad, et esialgu ei plaani nad alatiseks Eestisse elama jääda, ent Taimaale tagasi ka ei kiirusta. Siinsed püsikliendid olevat liiga head ja põhjamaa kliimast tingituna on nende teenus siin hädavajalik. Meie kliima ja inimesed neile meeldivad, aga Eesti toidule eelistavad siiski Tai toitu, mida ise endale rahvuspäraselt valmistavad.

Kogenud massöörid soovitavad pakutavatest massaažidest eestlastele ennekõike klassikalist ja õlimassaaži ning ütlevad, et ka selja- ning jalahooldus meeldib nende klientidele väga. Tai massöörid on veendunud, et meie kliimas on inimestel massaaži vaja!

Valida on 60-, 90- ja 120-minutiliste elustavate massaažiseansside vahel. Klient peaks olema paljajalu, mugavates riietes (mis on olemas salongis), sest intensiivset Tai massaaži tehakse spetsiaalsel massaažimatil – tatamil. Meditatiivsete vajutustehnikatega töödeldakse kogu keha, et saavutada füüsiline ja vaimne rahuolu läbi 72 000 kehal oleva punkti.

Tai massaažist on abi:
* vereringehäirete vastu
* allergiate, diabeedi, söömishäirete parandamiseks
* lihaste taastamiseks ja toonuse tõstmiseks
* liigeste liikuvuse parandamiseks
* peavalu, kroonilise migreeni vastu
* seedimise kiirendamiseks
* unetuse/stressi raviks
* astma ja aneemia leevendamiseks
* närvisüsteemi tugevdamiseks
* siseorganite töö stimulatsiooniks
* üldiseks organismi puhastamiseks
* kroonilise väsimuse raviks
* immuunsuse tõstmiseks
* libiido tõstmiseks
* jääkainetest vabanemiseks
* tselluliidi raviks

Ei ole soovitatav: 
* põletikuliste või krooniliste haigustega
* kunstliigeste/luuhõrenemisega
* enne/pärast operatsioone, vähi või kõrge vererõhuga
* tromboosiohu, vähi ja rasedusega

Thai Orchid Spa asub Tallinnas Aia tn 4 / Vana-Viru 13
Uuri lisaks ja broneeri aeg, telefon 5999 9988
THAI ORCHID SPA klientidele on parkimine tasuta salongi kõrval asuvas Europarkla parklas (Vana-Viru 15)

Ilmunud ajakirjas Buduaar