TÄIELIK DETOX SINU KEHAS: jook, mis paneb kõhurasva põlema

Organism vajab puhastust täpselt samamoodi nagu kodu ning siinkohal tasub appi võtta naturaalsed toiduained, mis aitavad organismil jääkained ja mürke väljutada ning samas kiirendavad ka ainevahetust. Pole midagi paremat, kui rohelised salatid, seedimist turgutav ingver ning tsitruselised puuviljad.

Organism vajab puhastust täpselt samamoodi nagu kodu ning siinkohal tasub appi võtta naturaalsed toiduained, mis aitavad organismil jääkaineid ja mürke väljutada ning samas kiirendavad ka ainevahetust. Pole midagi paremat kui rohelised salatid, seedimist turgutav ingver ning tsitruselised puuviljad.

Kui sa tunned, et sinu keha vajab puhastust ning ühtlasi soovid ka lamedamat kõhtu, siis proovi seda lihtsatest komponentidest koosnevat detox-jooki. 

Vaja läheb:

kolm peotäit ehk 100 g spinati- ja rukolalehti
100 ml värskelt pressitud õunamahla
50 ml värskelt pressitud greibi- või sidrunimahla
umbes 15 g riivitud ingverijuurt

Tee nii:

Blenderda kõik komponendid ühtlaseks seguks ning tarbi kohe. Kui soovid, lisa 50 g hapendatud piimatoodet nagu keefir või maitsestamata jogurt, sest see sisaldab häid baktereid, mis samuti aitavad organismi puhastada. 

Tarbi seda jooki nädalaste kuuridena. Parim on seda juua tühja kõhu peale ning pool tundi hiljem süüa tavapärane söök. Ajaliselt on parim hommik.

Allikas: redbookmag