TÄIENDATUD: SELGELTNÄGIJA ELENA KANDA numeroloogiline prognoos 12.-18.06

Head lugejad! Mul on hea meel, et saan teiega jagada oma teadmisi numeroloogiast ja astroloogiast, et teil oleks seeläbi võimalus oma elu suunata ja mõjutada. Maailmas on kõike üks ja kõik on omavahel seotud. Minu soovitused aitavad teil elada oma elu aktiivselt, et iga päev oleks võimalikult energeetiline, et teie tervis oleks parem, et teie areng õitseks.

Esmaspäev, 12.06

Päeva sümbol: ahv

ÄRI JA RAHA
Täna on sotsiaalselt väga ohtlik päev, mis on täis intriige, mahhinatsioone ja pettusi. Paljud inimesed on üleliia emotsionaalsed ja tundlikud ning näitavad välja oma negatiivsust, kõige hullemaid iseloomujooni ning agressiivsust täiesti tühjadel kohtadel. Kui te kohtute täna lootustandvate partneritega, ärge näidake välja oma emotsioone, vaoshoitus on täna tarkus. Selleks, et lõpetada tänane päev ilma traagilise lõpptulemuseta, tasub ennast üleval pidada nagu diplomaat. Olge kannatlik, tähelepanelik ja rahulik. Täna on raske midagi uut õppida või uusi projekte luua. Täna võib tekkida soov raha kulutada, kuid need ihad tasub eelnevalt läbi arutada ja olla ettevaatlik, eriti kallite ostude puhul. Mõelge hoolikalt läbi, kas teil ikka on neid asju vaja.

ARMASTUS JA TERVIS
Probleemid ja suhete klaarimised jäävad tänasel päeval ainult töö juurde. Olge siiski ettevaatlik äkiliste tegude suhtes. Täna ei ole hea päev uute tutvuste jaoks. Seksuaalne energia on täna väga aktiivne, seetõttu on hea päev intiimseteks suheteks armastatud inimesega. Halb päev intensiivseks spordiks jalgadele ja seljale, samuti hambaarsti külastamiseks. Hoidke ennast tõmbetuule eest, ärge külmetage ja tugevdage oma immuunsüsteemi. Kasulikud on täna piimatooted ning samuti tasuks täna süüa puuvilju.

* * *

Teisipäev, 13.05

Päeva sümbol: ämblik, võrk

ÄRI JA RAHA
Päev tuleb raske ja väga ohtlik, läbimõtlemata otsuste tõttu on täna väga kerge sattuda ebameeldivasse olukorda. Selleks, et seda vältida, keskenduge resultaadile, aga ka nendele meetoditele, kuidas seda resultaati saavutada. Rahaenergia on täna väga madal, olge ettevaatlik igasuguste „kasulike” pakkumiste ja reklaamipakkumiste suhtes, et mitte nendesse valelikesse ja pettuslikesse võrkudesse sattuda. Ärge andke ega võtke täna laenu, samuti ärge tehke suuri oste. 

ARMASTUS JA TERVIS
Kui teil on täna tunne, et te tahate nutta, siis on see märk sellest, et teie sisse on kogunenud palju negatiivset energiat, seega nutke ja üritage oma keha nendest emotsioonidest vabastada. Püüdke täita ennast heleda ja armastuse energiaga, öelge endale „Ma armastan ennast!” ja teisi häid sõnu. Väga hea oleks tänane päev veeta oma perega. Seksuaalne energia on täna väga impulsiivne, olge ettevaatlik uute tutvustega, et mitte sattuda ämblikuvõrku. Väga hea päev minna sauna ja spaasse ning alustada massaažikursustega. Hoidke oma närvisüsteemi ja põlvi. Lülitage oma menüüst välja terav ja küpsetatud toit ning alkohol. 

* * *

Kolmapäev, 14.05

Päeva sümbol: orel

ÄRI JA RAHA
Tänane päev on täis kahtlusi, seepärast olge täna avatud ja üritage leida seltskondades ühtset mõtlemist. Teiste arvamus avab täna teie silmad ja te näete õigeid fakte ja tegelikkust. Ärge kartke teiste arvamust kuulata, nad võivad aidata teil näha uusi potentsiaale. Sihikindlatel ja aktiivsetel inimestel tulevad pähe uued ideed, väga hea päev näidata oma talente ja võimekust. Teile tuttavad inimesed võivad täna näidata teile oma kadedust, halvasoovlikkust ja isegi teie peale kaevata, võimalikud on ka konfliktid endiste äripartneritega. Hoiduge täna allkirjastamast uusi lepinguid. Väga kasulik on kulutada raha oma hingeliseks arenguks ja loominguliseks tööks. 

ARMASTUS JA TERVIS
Pereinimesed on suhetes pereliikmetega täna väga aktiivsed, lapsevanematel tekib impulsiivne vajadus oma lapsi kontrollida, seetõttu võivad laste ja vanemate vahel tekkida konfliktid. Soovitus: õppige oma lapsi usaldama, nendega suheldes üritage teada saada nende tegelikud soovid. Samuti ärge idealiseerige oma lapsi, ka teie ise ei ole ideaalne. Tasub ennast rakendada mingisse tegevusse, selle asemel et oma lähedastega riidu kiskuda. Hoidke täna oma jalgu, valige mugavad jalatsid ja ärge seiske kaua ühe koha peal. Hoidke täna oma silmi ja närvisüsteemi, kasulikud on igasugused veeprotseduurid. 

* * *

Neljapäev, 15.06

Päeva sümbol: karjahobune

ÄRI JA RAHA
Tänane päev on vapruse päev, kui kõikidel inimestel on nagu professionaalsuse eksam – kui te olete omal alal proff, läheb see päev kergelt, kui teil aga teadmisi ja tarkust ei jätku, läheb päev raskelt. Samuti võib tekkida tahtmine vahetada tööd ja isegi eriala, sel juhul tegutsege kohe. Ärge oodake! Kui teid tahetakse täna lahti lasta, ärge tehke sellest skandaali ja ärge klaarige suhteid, see on vaid märk sellest, et saate valida elus õige tee. Täna on väga hea päev alustada sõjalist väljaõpet sõjatehnikaga. Samuti on täna hea päev panna oma laps võitluskunste õppima ja neid ka ise õppida. Täna viivad igasugused uued suunad ja õpingud, mille te oma südame järgi valite, teid edu ja triumfini. Rahaenergia on täna kaootiline, seega tehke kulutusi läbimõeldult ja ettevaatlikult, igasugused investeeringud on täna riskantsed. 

ARMASTUS JA TERVIS
Hea päev on täna aega veeta oma pere keskel, sugulaste ja sõpradega. Pöörake tähelepanu oma lastele ja üritage neid millegagi rõõmustada. Seksuaalne energia on täna harmooniline, tasub pöörata tähelepanu ka oma teisele poolele. Hea aeg minna treeningsaali, eriti treenida oma kõhulihaseid. Ei ole soovitav minna sauna ja aurusauna, väga halb päev, et teha kosmeetilisi protseduure ja operatsioone. 

* * *

Reede, 16.06

Päeva sümbol: lukk, kuldne võti

ÄRI JA RAHA
Tänane päev on elutarkuse ja valgustuse päev, eriliselt hea päev õppimiseks, koolitusteks, analüüsimiseks, kasuliku info otsimiseks. Päev soosib teie arengut, üritage täna võimalikult palju uusi asju teada saada. Inimesed, kes on ammu soovinud oma töötingimusi muuta, võivad täna ootamatult häid pakkumisi saada ja isegi uue töö leida, kus on võimalik saada palju uusi kogemusi. Rahaenergia on täna kaootiline, võimalusel tehke ainult hädavajalikke kulutusi ja investeeringuid, mis on seotud õppimisega.

ARMASTUS JA TERVIS 
Hea päev lubada endale ja oma teisele poolele romantiline puhkus. Pöörake rohkem tähelepanu oma lastele ning arendage neid – hea päev viia lapsi loomaaeda, muuseumisse, ajaloolistesse kohtadesse ja teha mängusid, mis neid arendavad. Hea päev meditatsiooniks, erinevateks praktikateks ja treeninguteks, et saada teada oma sisemine tõde. Halb päev veeprotseduurideks, saunaks ja aurusaunaks, samuti kosmeetilisteks protseduurideks. Halb päev on ka jala-, neeru- ja seedeorganitega seotud operatsioonideks. Lülitage oma menüüst välja alkohol ja piprased toidud. 

* * *

Laupäev, 17.06

Päeva sümbol: krokodill

ÄRI JA RAHA
Täna ei ole hea allkirjastada lepinguid ega anda lubadusi. Igasuguste plaanide ja tegevuste puhul ärge oodake ideaalset asjade kulgu, kuna asjad võivad täna minna teistmoodi kui plaanitud ja võibolla peate need uuesti läbi mõtlema. Lepingutes on kindlasti vead ja kohustusi pole võimalik täita ettenähtud aja jooksul. Ärge alustage täna uute projektidega, parem on teha asju, mis on juba alustatud ja läbi mõeldud. Jälgige oma tundeid ja mõtteid ning ärge avaldage oma plaane teistele, kuna see toob vaid kadedust ja vaidlusi. Raha võib täna raisata professionaalseks tegevuseks või oma loominguliste külgede arendamiseks. 

ARMASTUS JA TERVIS
Hea päev veeta see oma pere keskel, sugulaste ja sõpradega, pöörake tähelepanu oma lastele. Olge aktiivne ja ärge istuge kodus! Seksuaalne energia on täna aktiivne, seega on päev ideaalne intiimseks läheduseks. Hea päev meditatsiooniks, erinevateks praktikateks ja treeninguteks, et saada teada oma sisemine tõde. Halb päev veeprotseduurideks, saunaks ja aurusaunaks, samuti kosmeetilisteks protseduurideks. Halb päev on ka jala-, neeru- ja seedeorganitega seotud operatsioonideks. Lülitage oma menüüst välja alkohol ja piprased toidud.  

* * *

Pühapäev, 18.06

Päeva sümbol: karu

ÄRI JA RAHA
Tänast päeva juhib meesenergia.Väga edukas päev inimestele, kellel on liidri omadused. Igasugused uued projektid omavad täna väga suurt potentsiaali. Tähtis on siiski teada, et täna ei ole soovitav oma partnereid või konkurente suruda. Inimestel aktiveeruvad täna isikuomadused nagu ambitsioonikus, enesearmastus ja eneseteadlikkus, seetõttu võivad äripartneritega suheldes tekkida vaidlused ja plahvatuslikud olukorrad. Hea päev kulutada raha, mis läheb pere tarbeks.  

ARMASTUS JA TERVIS
Olge täna vaoshoitud ja ärge klaarige suhteid, eriti vastassugupoolega. Igasuguseid suuri väljaütlemisi ja emotsioone on täna väga raske tagasi hoida, mistõttu võib tekkida väga suur konflikt. Täna võivad väga paljud mehed välja näidata oma seksuaalseid ihasid, seevastu naised tahavad täna olla passiivsed ja on oma tunnetes külmad. Seetõttu ärge survestage oma partnerit, üritage mõlemad üksteisest aru saada. Samas on täna väga hea päev lapse eostamiseks. Väga raske on täna üksikutel meestel, seepärast tasub tegeleda millegagi, mis viiks mõtted mujale. Hoidke täna oma närvisüsteemi. Väga halb päev pea ja näoga seotud operatsioonideks, väga hea on seevastu minna silmaarstile ja valida prille. Ärge sööge täna marineeritud, soolaseid ja pipraseid toite, ärge jooge kohvi ja alkoholi. 

Buduaarile Elena Kandalt