TEADLASED AVASTASID ülimugava viisi kaalust alla võtmiseks

TEADLASED AVASTASID ülimugava viisi kaalust alla võtmiseks

Inimeste jaoks, kes sportida ei armasta ning jooksmist lausa vihkavad, on lisakilodest vabanemine üsnagi raske ja seda eriti veel siis, kui magusaisu on kontrollimatult suur ja liikumist on vähe. Teadlased on aga avastanud ääretult mugava mooduse, kuidas kaalust alla võtta, ent nad panevad inimestele südamele ka seda, et antud nipp ei asenda siiski füüsilist liikumist.

Inimeste jaoks, kes sportida ei armasta ning jooksmist lausa vihkavad, on lisakilodest vabanemine üsna raske ja seda eriti veel siis, kui magusaisu on kontrollimatult suur ja liikumist on vähe. Teadlased on aga avastanud ääretult mugava mooduse, kuidas kaalust alla võtta, ent nad panevad inimestele südamele ka seda, et antud nipp ei asenda siiski füüsilist liikumist.

Tervislik eluviis kätkeb endas liikuvat elustiili ning just see on parim moodus oma kehakaalu normaalsena hoidmiseks, ent võimalusi, kuidas tõhusalt kaloreid kulutada, on veelgi. 

Värske uuring kinnitab, et kuumas vannis olles on võimalik kulutada lausa 126 kalorit tunnis ja ise ei pea selleks mitte midagi tegema! Kuum vesi muudab ainevahetuse kiiremaks ja kalorite põletuse tõhusamaks. Toome ka võrdluse – tund aega kuumas vannis viibimist võrdub poole tunni pikkuse jalutuskäiguga keskmises tempos.

Kui ainevahetus on aeglane ja vajab turgutust, siis miks mitte antud nippi proovida – kaotada pole midagi peal kalorite.

Allikas: dailymail