Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness

TEADMATUD ITAALIA POEPIDAJAD MÜÜSID aastaid kokaiini sisaldavat teed

Kui Hollandis on paljude teiste asjade hulgas lubatud ka näiteks kanepikookide müük, siis ülejäänud Euroopas see nii pole. Põhjus on lihtne - see on enamikes riikides ebaseaduslik! Aga kui juba kanep ebaseaduslik on, siis on seda kohe kindlasti ka kokaiin. Ometigi müüdi ühes Itaalias asuvas teepoes aastaid teepuru, mis sisaldas muuhulgas just kokaiini. 

Kui Hollandis on paljude teiste asjade hulgas lubatud ka näiteks kanepikookide müük, siis ülejäänud Euroopas see nii pole. Põhjus on lihtne – see on enamikes riikides ebaseaduslik! Aga kui juba kanep ebaseaduslik on, siis on seda kohe kindlasti ka kokaiin. Ometigi müüdi ühes Itaalias asuvas teepoes aastaid teepuru, mis sisaldas muuhulgas just kokaiini. 

Müüdava tee täpsele koostisele saadi jälile alles siis, kui üks poe püsiklient tegi narkotesti, mis positiivse tulemuse andis. 38aastane bussijuhiametit pidav mees tundis ennast pidevalt pilves ja lõpuks tehti mehele narkotest. Mehe kodust leitud Delisse alla Coca teepuru testimisel leidsid politseinikud, et see sisaldab kokaiini.

Teepoe omanikud väidavad, et polnud sellisest tee koostisosast teadlikud. Peale ootamatut leidu lõpetati koheselt ka kokaiini sisaldava teepuru müümine. 

unilad.co.uk

Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness