Terve Eesti kõnnib

Terve Eesti kõnnib

Käi Jala! Tervisekõnd kutsub detsembrikuus aktiivselt liikuma! Detsembrini saab Käi Jala! talvevõistlusel tasuta osaleda.

Käi Jala! tervisekõnd kutsub detsembrikuus aktiivselt liikuma!

Talve tulekul on lihtne leida vabandusi vähesele liikumisele: ilm, pimedus, väsimus, palju tööd. Käi Jala! tervisekõnni detsembrikuu kampaania soovib inimestele meelde tuletada, et olla rõõmus, erk ja terve, piisab, kui käia päevas umbes 10 000 sammu. Sellest eesmärgist piisab, et panna alus tervislikule liikumisele.

Meil on hea meel tõdeda, et suurem osa Käi Jala! osalejatest liiguvad aastaringselt ning jagavad oma edusamme teistega www.kaijala.ee veebi treeningpäevikus. Soovime detsembrikuus kaasata oma käimisega veelgi enam inimesi üle Eesti, motiveerides neid osalemisega võistlusel. On võimalus liituda üksinda, kutsuda sõber seltsiks või osaleda võistlusel seltskonnaga. Samuti soovime levitada tervislikku eluviisi ka töökeskkondades, kutsudes osalema erinevaid firmasid.

Käi Jala! võistluse omapära on see, et koht ja aeg ei sea piiranguid. Võistlus toimub terve detsembrikuu jooksul igas maailmapunktis ning võitjad on kõik, kes hakkasid senisest rohkem jala liiklema. Iganädalased auhinnad loositakse kõigi osalejate vahel. Võistluskuuks nimetame seekord küll detsembri, kuid uuel aastal loodame, et ka kõik uued liitunud jätkavad edukalt jala liiklemist.

Et kõigil oleks võrdne ajaline start, siis on võimalus liituda enne detsembrit tasuta, hiljem juba sümboolse tasu eest. Osalemiseks vajaliku sammulugeja saab osta meie veebipoest, mille kohaletoomine on aasta lõpuni tasuta.

Käi Jala! Tervisekõnni kohta loe lähemalt www.kaijala.ee