TERVISETARGA SALANIPP: nii saad endale saleda figuuri

TERVISETARGA SALANIPP: nii saad endale saleda figuuri

Kuidas oleks kõige mõistlikum vabaneda lisakilodest ja kõhurasvast ning saavutada lõpuks oma unistuste figuur? Enamasti minnakse paraku seda teed pidi, et valitakse dieet, mis lubab kiiret kaalukaotust, ent see on suurim viga, mida oma kehaga teha saab. Organism saab sellisel juhul šoki, hakkab rasva talletama ja kokkuvõttes tekivad ainevahetuse häired.

Kuidas oleks kõige mõistlikum vabaneda lisakilodest ja kõhurasvast ning saavutada lõpuks oma unistuste figuur? Enamasti minnakse paraku seda teed pidi, et valitakse dieet, mis lubab kiiret kaalukaotust, ent see on suurim viga, mida oma kehaga teha saab. Organism saab sellisel juhul šoki, hakkab rasva talletama ja kokkuvõttes tekivad ainevahetushäired.

Tervisespetsialistidel on siinkohal väga hea soovitus, mis aitab mõista seda, kuidas sa oma kehaga käituma peaksid ja mil moel kaalulangus tegelikult toimima peaks. Suhtu oma kehakaalu ja oma kehasse üleüldiselt nagu tõsisesse suhtesse – selleks et suhe toimiks, tuleb näha vaeva ja kui mõlemad osapooled käega löövad, saab suhe ühel hetkel otsa.

Õpi oma keha kuulama ja loobu kiirdieetidest! Tee oma menüüs suurpuhastus, visates välja kõik need toidud, mis on ebatervislikud ja mis tekitavad halba enesetunnet. Toida oma keha täisväärtusliku toiduga ja tee seda järjepidevalt ning liigu iga päev. Selleks et kehakaal langeks, tuleb päevas kulutada rohkem kaloreid, kui sa sisse sööd ja laias laastus nii lihtne see ongi. Nagu aga eelpool mainitud sai, siis oluline on siiski ka see, millisest toidust need kalorid tulevad – küpsised, koogid ja pirukad ei ole kunagi aidanud kellelgi saledaks saada.

Aeglane kaalulangetus on kõige sobivam viis saavutada oma ideaalkaal.

Toitumise kohta saad lugeda ka siin ja siin