TEST: SEE MÄÄRAB, mis on sinu elu eesmärk sel aastal

Igal aastal seame me endale uusi eesmärke ja unistusi, mille poole püüelda, ent seda, kas me nende unistusteni ka jõuame, ei tea keegi ette. Mõned inimesed saavutavad selle, mida nad tahavad ja mõned mitte - millest see tuleneb? Tegelikult on see paljuski kinni psühholoogias.

Igal aastal seame me endale uusi eesmärke ja unistusi, mille poole püüelda, ent seda, kas me nende unistusteni ka jõuame, ei tea keegi ette. Mõned inimesed saavutavad selle, mida nad tahavad ja mõned mitte – millest see tuleneb? Tegelikult on see paljuski kinni psühholoogias.

Mis on sinu elu eesmärk sel aastal? Sa oled endale salamisi teatud plaanid ilmselt juba paika pannud, ent see test aitab sul oma elus tõhusamalt korda luua ja prioriteete paika panna.

Test ise on lihtne – seisa alasti peegli ette. Sa pead olema üleni alasti ja peegel peab olema selline, et sa näed ennast jalatallast pealaeni. Vaata peeglisse, vaata oma keha, vaata ka kõige väiksemaid osasid oma kehast ja vasta iseendale ausalt, kuidas sa ennast oma kehas tunned? Milliseid tundeid see tekitab?

Kui on midagi, mis sind sinu keha juures häirib, siis tee iseendale selgeks, miks see asi sind häirib ja kas sa saad või tahad ikka seda muuta? Ilmselt ei piisa ühest korrast peegli ees seismisest, et iseenda sees rahu ja vastused leida – vajadusel tee seda mitu päeva järjest.

Kui sa oled leidnud rahu iseenda kehaga ja võtnud vastu otsused midagi muuta või hoopiski õppida iseennast armastama sellisena, nagu sa praegu oled, siis loksub ka sinu ülejäänud elu sel aastal paika. 

Kui sa otsustad, et ei taha ennast üldse alasti peeglist vaadata, siis see näitab, et sa põgened oma probleemide eest ka igapäevases elus ja nii ei saagi sa jõuda oma unistusteni.

Selleks, et sinu unistused täituksid, tuleb esmalt vaadata iseenda sisse, leida vastused, leida rahu iseendaga ja alles siis minna vastu uutele väljakutsetele. 

Mitmed uuringud on näidanud, et inimesed, kes on iseendaga rahul ja õnnelikud, saavutavad elus rohkem ja nende unistused täituvad suurema tõenäosusega.

Allikas: mindbodygreen