TESTI ENNAST: KAS SINU KEHA on peenike paks

TESTI ENNAST: KAS SINU KEHA on peenike paks

Mõned naised võivad hommikust õhtuni süüa ebatervislikku toitu ja kaalust nad juurde ei võta! Ka trennis ei pruugi nad üldse käia, aga keha on ikka sale ning võib tunduda justkui maailm on selle koha pealt ääretult ebaõiglane. Siiski on antud teema juures ka üks väike “aga”.

Mõned naised võivad hommikust õhtuni süüa ebatervislikku toitu ja kaalus nad juurde ei võta! Ka trennis ei pruugi nad üldse käia, aga keha on ikka sale ning võib tunduda, justkui maailm on selle koha pealt ääretult ebaõiglane. Siiski on antud teema juures ka üks väike “aga”.

Naisi, kes söövad ebatervislikult, aga paksuks ei lähe, kutsuvad eksperdid nii-öelda peenikesteks paksudeks ja seda loomulikult põhjusega! Nimelt on võimatu süüa pidevalt ebatervislikku toitu, üldse mitte trenni teha ja omada samal ajal madalat keharasvaprotsenti. Seda tähendabki mõiste peenike paks – naine, kelle figuur on pealtnäha sale, ent rasvaprotsent on soovitatud normist kõrgemal.

Tervisenõustaja dr Beth Ricanti tõdeb, et kui kehakaal on normis, ent rasvaprotsent on normist kõrgemal, siis nimetatakse seda normaalkaalus rasvumiseks ning tänapäeval ei ole see enam ammu midagi eriskummalist.

Kui ka sina kuulud nende hulka, kes võib endale magusat ja muud ebatervislikku üsna sageli lubada, trennis samas üldse ei käi, aga kaal ei tõuse, siis on võimalik, et kuulud gruppi peenike paks!

Allikas: youbeauty