TIPPNÕUSTAJA HELEN MARIE LOORENTS soovitab loobuda suhkrust: see on nagu heroiinisõltuvus!

TIPPNÕUSTAJA HELEN MARIE LOORENTS soovitab loobuda suhkrust: see on nagu heroiinisõltuvus!

Ameerikas tippnõustajana töötav Helen Marie Loorents, kes jõudis läbi enda läbipõlemiskogemuse raamatu “Heaolu kiirtee” väljaandmisele, jagab nüüd “Seitsmestele uudistele” nõuandeid, kuidas vältida läbipõlemist, hoida head tervist ja mida teha siis, kui sa tunned, et sind ohustab läbipõlemine.

Ameerikas tippnõustajana töötav Helen Marie Loorents, kes jõudis läbi enda läbipõlemiskogemuse raamatu “Heaolu kiirtee” väljaandmiseni, jagab nüüd “Seitsmestele uudistele” nõuandeid, kuidas vältida läbipõlemist, hoida head tervist ja mida teha siis, kui sa tunned, et sind ohustab läbipõlemine.

Naine tunnistab, et läbipõlemiskogemus viis ta suure elumuutuseni, millega kaasnes edukast töökohast loobumine, enesearendamine ning töös suuna muutmine! Täna nõustab Helen Marie suurfirmade tippjuhte Ameerikas ja tema teenused on kõrgelt hinnatud. 

Allpool olevas nõuandeklipis räägib Helen Marie, miks on vajalik jätta menüüst välja valge suhkur ning miks on väga oluline juua palju vett. 

Rohkem nõuandeid saad Helen Marie Loorentsi raamatust “Heaolu kiirtee”, mida müüakse kõikides raamatupoodides ja mida saab koju telli aadressilt buduaar.ee/tellimine.

Vaata lähemalt videost!