TÕHUS! KUIDAS KOHVI JUUES kaalust alla võtta?

10 kommentaari
TÕHUS! KUIDAS KOHVI JUUES kaalust alla võtta?

Kohvi joomine mõjub diureetikumina ehk siis teisisõnu see aitab organismist liigset vedelikku väljutada ja on loomulik, et ka juba sel moel aitab kohvi kehakaalu langetada, kuid tegelikult on võimalik kohvi abil ka efektiivselt keharasva põletada. Kõik oleneb sellest, kuidas, millal ja millist kohvi tarbida.

Kohvi joomine mõjub diureetikumina ehk siis teisisõnu aitab see organismist liigset vedelikku väljutada ja on loomulik, et ka juba sel moel aitab kohv kehakaalu langetada, kuid tegelikult on võimalik kohvi abil ka efektiivselt keharasva põletada. Kõik oleneb sellest, kuidas, millal ja millist kohvi tarbida.

Kui sa soovid kaalust alla võtta ja lihaste toonust tõsta, siis tasub juua kohvi just enne trenni minekut. Üks tass kohvi annab kiire energialaengu ning tulemusena jaksad sa trennis rohkem pingutada ja summaarne kalorite kulutus on suurem. Mitmed uuringud on näidanud, et just must või vähese piimaga suhkruta kohv on parim trennieelne erguti.

Selleks, et trennis kaloreid põletada, ei piisa vaid kohaleminekust – palju on inimesi, kes ütlevad, et nad käivad küll trennis, aga kaal ei lange ja muutusi peegelpildis samuti näha ei ole. Seda enamasti seetõttu, et toitumine on endiselt ebatervislik ja trennis ei saa lihased piisavalt koormust.

Kohvi lisaboonuseks on ainevahetuse kiirendamine.

Kui sinu eesmärgiks on kaalust alla võtta, siis tarbi vaid vähese piimaga või musta kohvi ilma suhkruta ning üks tass enne trenni võiks saada reegliks. Trennis aga pea meeles, et ilma pingutuseta tulemust ei tule.

Allikas: health