TÕSIJUTT! HAMBAARST VÕIB näha, kas oled suuseksi harrastanud

TÕSIJUTT! HAMBAARST VÕIB näha, kas oled suuseksi harrastanud
shutterstock

Hiljuti on TikTokis räägitud väga palju sellest, kas hambaarst saab aru kui vastuvõtule saabunud patsient on oraalseksi teinud. Cian McBrieni sellekohane video on väga palju vaatamisi saanud.

Mitmed inimesed ei uskunud kõnealust väidet. TikTokis leidub aga ka hambaarste, kes sellel teemal arvamust avaldasid ning selgus, et väitel on täitsa tõepõhi all. Kui patsient on hiljuti suuseksi teinud, võib tema suulael sellekohaseid jälgi esineda.

“Jah, teinekord võime sellest aru saada. Tavaliselt paljastab selle väike sinikas suulaes. Aga kui patsient pole väga noor või ei ilmne märke kuritarvitamisest, siis me ei hooli sellest,” sõnas hambaarst Brad Podray, kes on TikTokis tuntud kui kasutaja @thyrants.

Podray selgitas, et oli nõus arvamust avaldama, sest paljud on ta algse video juures ära märkinud või talle kirjutanud.

“Inimesed pelgavad niigi hambaarsti juures käia ja ma ei soovinud, et see omakorda veel ärevust tekitaks. Tegin video kui õpetuseks, et noored inimesed ei kardaks hambaarsti juures käia,” selgitas Podray.

 

@thyrants#stitch with @cianmcbrien yeah but we aren’t going to really give anyone hassle about it. #dentist #oralhealth♬ original sound – Lil Young Old Man