Treener Sandra Raju 19 põhjust, miks peaks sporti tegema

Treener Sandra Raju 19 põhjust, miks peaks sporti tegema

Enamik naisi ei ole oma kehaga rahul ning üheks põhjuseks on kindlasti see, et figuur pole selline nagu võiks. Jah, trenni minek ja tervislikum menüü muudaks seda kindlasti, ent miskipärast pole oma elus seda sammu veel tehtud – kellel pole aega, kellel puudub motivatsioon. Põhjuse leiab alati. Aga mis juhtuks kui oma elus see kannapööre siiski teha? Kui astuda oma mugavusstsoonist välja, panna selga spordiriideid ning suunduda terviserajale või spordiklubisse ning teha suurpuhastus ka oma külmikus. Ehk siis, mil moel sportlik elustiil meie elu tegelikult mõjutab? Vastuse sellele küsimusele annab imekaunis ja särav treener Sandra Raju.

Enamik naisi ei ole oma kehaga rahul ning üheks põhjuseks on kindlasti see, et figuur pole selline nagu võiks. Jah, trenni minek ja tervislikum menüü muudaks seda kindlasti, ent miskipärast pole oma elus seda sammu veel tehtud – kellel pole aega, kellel puudub motivatsioon. Põhjuse leiab alati.

Aga mis juhtuks, kui oma elus see kannapööre siiski teha? Kui astuda oma mugavusstsoonist välja, panna selga spordiriideid ning suunduda terviserajale või spordiklubisse ning teha suurpuhastus ka oma külmikus. Ehk siis, mil moel sportlik elustiil meie elu tegelikult mõjutab? Vastuse sellele küsimusele annab imekaunis ja särav treener Sandra Raju.

Palusime Sandral välja tuua viis põhjust, miks peaks sporti tegema, ent tema pani meile kirja lausa 19 punkti! Need motiveerivad sind kindlasti!


Siin need on – 19 põhjust, miks tervislik elustiil on parim otsus, mida sa oma keha huvides teha saad:

1. Parandad oma mälu ja keskendumisvõimet

2. Sul on parem kehahoid

3. Su enesekindlus tõuseb

4. Sa oled stressivaba (trenn peletab stressi)

5. Sa magad paremini

6. Sul on rohkem energiat

7. Sa oled vähem haige (tugevam immuunsussüsteem)

8. Sa elad kauem

9. Sa kohtud uute inimestega

10. Sul pole enam nii igav

11. Sa saad rohkem süüa (sportlikud inimesed lausa peavad rohkem sööma)

12. See paneb sind oma keha austama

13. Hoiab raha kokku (vähem rohtusid, tablette, haiglakulusid hilisemas eas)

14. See paneb su ülejäänud eluvaldkondades edukamalt hakkama saama

15. Aitab sul kiusatustele vastu panna

16. Kasvatab iseloomu

17. Kui see ei tee sind otseselt nooremaks, siis paneb see sind end nooremana tundma

18. See teeb sinust hea eeskuju oma perele ja sõpradele

19. See õpetab sind ennast armastama 


Vähemalt paar korda nädalas intensiivset trenni teha ei ole ajakulukas – kes tahab, leiab võimaluse. Ka oma menüü tervislikuks muutmine ei ole raketiteadus. Kõik on kätte võtmise asi ja kokkuvõttes tasub see ennast mitmekordselt ära.

Sport teeb ilusaks seest ja väljast – see on lause, mida kinnitab ka näiteks andekas näitleja Juss Haasma.

…………………………………………………..

Paljud kindlasti ei tea veel, kes on Sandra, seega siin on lühitutvustus sellest imelisest noorest naisest: ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituudi bakalaureuseõppes ning hetkel studeerib magistratuuris kehakultuuri. Sport, tervislik toitumine ja kõik sellega seonduv on teda alati paelunud ning trennita ei möödu selle tegusa naise elus päevagi. Sandra annab trenne ka MyFitness spordiklubides Tallinnas!

MyFitnessi spordiklubide kohta saad lisainfot siin

Karin Karu