TRIMMIS JA SEKSIKA ISTMIKU 5 harjutust

TRIMMIS JA SEKSIKA ISTMIKU 5 harjutust

Pelgalt trenni tegemine ja higistamine seksikaid tuharalihaseid ja istmikku ei garanteeri! Selleks tuleb teha õigeid harjutusi, mis mõjuvad ja arendavad lihaseid nii nagu vaja! Loomulikult ei ole seksika istmiku jaoks vaja ka spordisaali minna – tegelikult saab väga tõhusalt ka kodus trenni teha.

Pelgalt trenni tegemine ja higistamine seksikaid tuharalihaseid ja istmikku ei garanteeri! Selleks tuleb teha õigeid harjutusi, mis mõjuvad ja arendavad lihaseid nii, nagu vaja! Loomulikult ei ole seksika istmiku jaoks vaja ka spordisaali minna – tegelikult saab väga tõhusalt ka kodus trenni teha.

Allpool olev video sobib ideaalselt kõigile, kes soovivad oma istmikku ja tuharalihaseid trimmi treenida!

Videos näidatakse ette viis lihtsa tehnikaga harjutust, millest ühe sooritamiseks on vaja ka hüppenööri! Kui sa kodus hüppenööriga hüpata ei saa, jäta see harjutus vahele. Tehes neid harjutusi korra päevas, näed tulemusi peagi! Kindlasti vaata enne harjutuste tegemist kogu video läbi – see kestab pisut üle viie minuti – oluline on harjutuste tehnika selgeks saada!

Lisaks tasub pöörata tähelepanu ka söömisele – jäta menüüst välja suhkur, söö rohkem valku ja häid rasvu ning vähem magusat! Ka vee joomist ei tasu unustada.

Vaata videot allpool!