TUBLI NAINE! Sandra Vabarna võttis kätte ja tegi selle ära

erakogu

Buduaar

Kahe väikelapse ema Sandra Vabarna on igati tegus ja tubli naine. Lisaks arengutreeneriks olemisele pöörab ta suurt tähelepanu ka enda vaimsele ja füüsilisele heaolule.

3,5 kuud tagasi hakkas Sandra esimest korda jooksmas käima. Kui esimeses trennis jaksas ta joosta kõigest 1 km, siis nüüd võttis naine ennast kätte ja jooksis korraga lausa tublid 12 km.

“Kui keegi oleks mulle seda aprillis ütelnud, siis ma poleks seda uskunud, sest ma olen elus ainult ühe korra nii pika distantsi jooksnud ja seda ka sellepärast, et vedasin sõbraga kihla. Aga väiksed sammud ja järjepidevus viivad uskumatute tulemusteni,” kirjutas ta.

Sandra eesmärgini – joosta 2.oktoobril poolmaraton – on veel veidi minna, aga pärast 12 km seljatamist usub ta, et see on päriselt võimalik.

“Eriti äge selle juures on see, et ma naudin sporti, liikumist ja kogu seda protsessi! Ja veel ägedam on see, et raseduskilodest vabanemine, mis oli alguses väga oluline, on nihkunud tahaplaanile, sest ma tunnen ennast oma kehas lihtsalt nii hästi! Loomulikult kaovad ka need ühel hetkel, aga plaan on liikuda sinna ilma stressamata,” lisas ta.