Üheksa tüütut inimtüüpi jõusaalist

5 kommentaari
Üheksa tüütut inimtüüpi jõusaalist

Jõusaal on kahtlemata mugav koht, kus kogu keha treenida: kõik vajalik on olemas. Kuid lisaks kohtab seal palju mitte nii vajalikku, näiteks üheksat tüütut inimtüüpi.

Jõusaal on kahtlemata mugav koht, kus kogu keha treenida: kõik vajalik on olemas. Kuid lisaks kohtab seal palju mitte nii vajalikku, näiteks üheksat tüütut inimtüüpi.

Kohutavalt higistav tegelane
Midagi pole parata – mõni inimene higistabki rohkem. Aga see, et loodus sulle sellise eripära on loonud, ei tähenda, et sa enda järelt koristama ei peaks, sa higimasin! Kaunis ebamugav on kasutada trenažööri, mis on nii märg, nagu oleks eelmine treenija otse sulle peale higistanud.

Veidrad häälitsused
Võimsa pingutusega kaasneb mõistetavalt vastav möiratus, seda eriti siis, kui näiteks raskusi tõstad. Aga kõik, kes rühmatrennis või jõusaalis käinud, teavad seda tüüpi, kes miskipärast peab vajalikuks häälitsustega kohutavalt üle pakkuda nii, et enamik neist kõlavad nagu miski, mis võiks kosta paarikese magamistoast. 

Pidev plärin
Palun lõpeta! Nagu sa arvata võid, on enamik inimesi tulnud siia trenni tegema, mitte kohviõhtut pidama. Suud võib ka mujal treenida, siin tahaks keskenduda kogu keha lihastele. 

Muusikale kaasa laulmine
Eriti häiriv on see jõusaalis, kus paljud kuulavad klappidest enda valitud muusikat. Ja siis on seal see üks tegelane, kes läheb trennist nii ekstaasi, et laulab kogu aja kaasa kõike, mis ta pleilistis leidub. Tihti nii kõvasti, et raske on omaenese muusikat kuulata.

TV-boss
Tead küll seda olukorda: trenn on poole peal, kõik sujub ja tunned, et oled võitmatu, sest teed trenni, vaadates jõusaali telekast oma lemmiksaadet. Võiksid jätkata veel tunde! Ja siis järsku tekib see tüüp, kes peab end jõusaali TV-bossiks, ja vahetab sõnagi lausumata kanalit. Muidugi ei käi me jõusaalis peamiselt telekat vahtimas, aga viisakustest kaaslaste vastu võiks ju enne küsida!

Liigne alastuse nautimine
Oma alasti kehaga rahul olemine on normaalne. Aga kui see keha on keset riietusruumi, tuiab seal seletamatult kaua sihitult ringi ega kavatsegi riietuda, vaid sätib pigem oma strateegilisi kehaosi kõigile nägemisulatusse, on asi natuke ebamugav.

Närviline oma järje ootaja
Kui ma kasutan sama masinat, mida sinagi proovida tahaks, siis palun, ära jälgi mind, kuni ma oma seeriat lõpetan. Esiteks on niimoodi hästi raske keskenduda ja teiseks on see natuke õudustäratav, kui keegi sedasi vahib.

Selfied jõusaalis
Kas sa teed trenni trenni pärast või selleks, et teistele Facebookis näidata, et käisid trennis? Telefon ei ole raskus, selle koht ei ole jõusaalis, unusta see pildistamine. Vormis keha tõestab kõigile, et oled korralikult trenni teinud.

Pidev nõustamine
Treeningnõuanded on mõnikord väga teretulnud, aga kui sa ei ole treener, siis võib-olla ei peaks sa kõigile oma nõuandeid jagama. Eriti, kui mitte keegi pole neid palunud. 

Allikas: Huffingtonpost

 

Buduaar.ee