ULTRAMOODNE DIEEDINIPP, mis säästab 1000 kalorit

Tänapäeva toiduainetööstus areneb meeletul kiirusel ning kohati üsnagi erinevates suundades - piltlikult võiks öelda, et kui näiteks ühes tehases mõeldakse välja uute maiustuste retsepte, siis seal kõrval teises tehases leiutatakse uut figuurisõbralikku toodet. Endale sobiva lahenduse leiab soovikorral igaüks ning nälga ei jää keegi.

Tänapäeva toiduainetööstus areneb meeletul kiirusel ning kohati üsnagi erinevates suundades – piltlikult võiks öelda, et kui näiteks ühes tehases mõeldakse välja uute maiustuste retsepte, siis seal kõrval teises tehases leiutatakse uut figuurisõbralikku toodet. Endale sobiva lahenduse leiab soovi korral igaüks ning nälga ei jää keegi.

Kui siiamaani on valkude tarbimist peetud pigem sportlaste pärusmaaks, siis üha enam on erinevad valgutooted hakanud populaarsust koguma ka tavainimeste seas ja seda põhjusega! Valk on tervisele kasulikum kui suhkur ning valgubatoon rahuldab magusaisu, olles samal ajal täiesti patuvaba.

Paljud naised tahaksid mõnest lisakilost vabaneda, samal ajal soovitakse, et talje oleks saledam ja teisalt ka magusaisu võiks olla rahuldatud. Siinkohal tasub katsetada üht lihtsat nippi, mis fitnessiga tegelevate naiste jaoks on juba ammusest ajast teada ja tuntud. Asenda oma magustoidud valgubatoonidega ning suhkruga jogurtid maitsestamata jogurtiga.

Erinevate uuringute kinnitusel on sel moel nädalas väga lihtne säästa isegi 1000 kalorit ehk siis süüa kaloraažilt vähem, ent kõht on samal ajal tunduvalt rohkem täis, sest valk täidab kõhtu rohkem kui suhkur.

Allikas: shape