UNENÄOD, MIDA SA ei tohiks ignoreerida

UNENÄOD, MIDA SA ei tohiks ignoreerida

Me kõik teame, et meie unenäomaailm on peegeldus meie reaalsest maailmast. Kõlab uskumatuna, kuid erinevad sümbolid unenägudes võivad aga meie elusid mõjutada. Nad on meie jaoks olulised nägemused, mis avavad meile meie varjatud sisemaailma, kuid ainult siis, kui osata neist õigesti aru saada.

Me kõik teame, et meie unenäomaailm on peegeldus meie reaalsest maailmast. Kõlab uskumatuna, kuid erinevad sümbolid unenägudes võivad aga meie elusid mõjutada. Nad on meie jaoks olulised nägemused, mis avavad meile meie varjatud sisemaailma, kuid ainult siis, kui osata neist õigesti aru saada.

Lendamine

Unenäos lendamine on väga tavaline nähtus ja vihjab võim või enesekindluse probleemidele. Tähtis hetk, mis on selles unenäos oluliseks sümboliks, on õhku tõusmine. See on justkui hetk, mil ületad oma piirangud.

Lendamine on vabadus inimese võimetest kaugemale, seega lennates tunneme me sisemist jõudu või selle puudumist. Sinu vaimne seisund paljastub sinu enda unenäo lennul.

Pehme õhkutõus on hea märk, kuid järsk alla kukkumine vihjab probleemidele. Hindud usuvad, et lendamine näitab astraalrändamise oskust, mis tähendab, et sa suudad unenäos reaalsetesse kohtadesse lennata.

Toit

Unenäod toidust on tavaliselt rohkem toidust kui mingist sümbolist, kuid siiski võib see peegeldada rahuldamata ihasid. Kui me ei ole eluga rahul, kipume me oma isusid täitma unenäos ning toit on selleks parim valik. Iga toidul, mis unenäos ilmub, võib olla tähtis ülesanne – näiteks kreeka pähkel sümboliseerib vaimseid oskusi ning mango iha.

Tagaajamine

Kui keegi ajab sind unenäos taga, on see märk ärevusest ja hirmust, sest oled haavatav. See, kuidas sa tagaajamisele reageerid, peegeldab seda, kuidas sa pinge ja stressiga reaalses elus toimid. Põgenemine võib sümboliseerida sinu hirmu vastu astumise ees, kuid samas võid seda unenägu ka ära kasutada. Ümber pööramine ja tagaajajale otsa vaatamine võib aidata sul reaalses elus probleemidele vastu astuda. Kui tuleb välja, et unenäos on sinu tagaajajaks sina ise, on see seetõttu, et paljud tegelased sinu unenäos on sinu erinevad küljed ja see unenägu ütleb sulle, et sa püüad iseend aidata hirmudest üle saamisel.

Müstilised objektid

Müstilised asjad unenäos nagu ükssarvik, rist või jumalused vihjavad tavaliselt sinu soovi uskuda millessegi spirituaalsesse ja suuremasse. Oled selle objekti oma unenäkku tekitanud, sest soovid end õhutada otsima kõigele sügavamat tähendust. Kindlasti on sinu elus midagi, mis on sinu eest varjatud. Oma unenäos tunnetad sa seda ja annad sellele erilise tähenduse. Iidsetes kultuurides olid müstilised objektid unenäos justkui nägemused, mis juhatasid sind su saatuseni.

Alastus

Unenäes alasti olemisel võivad olla erinevad põhjused ning see oleneb sinu hetkesituatsioonist elus sel hetkel. Riided sümboliseerivad alati varjatust, sest inimesed on ainsad loomad, kes oma keha nende alla peidavad.

Kui su unenäos on kõik teised riides, sümboliseerib alasti oleks haavatust ja arvatavasti soovid sa, et sind aktsepteeritaks. Alastus unenäos võib tähendada ka, et varjad midagi enda kohta ja kardad, et keegi saab sellest teada.

Teisest küljest võib see tähendada ka seda, et sul pole midagi varjata ja sinu soov on olla tähelepanu keskpuntis.

Loomad

Loomades sinu unenäos on kindel tähendus ja igal loom on erinev sümbol. See loom kas sümboliseerib osa sinu iseloomust või sinu hirme ja lootusi. Kui loom on metsik, suhestub see arvatavasti alateadliku osaga su loomusest. Kui see on aga koduloom, on see kas vihje sinu taltsutatud vaimust või on see mingi loom, kes on sulle kallis.

On mitmeid kultuure, kes ikka veel usuvad, et loom sinu unenäos esindab sinu hinge – looma, kes on iseloomult sinu hingele sarnaseim. Usutakse, et inimene suudab õppida sellele loomale unenäos järgnema ja nii suudab ta leida oma tõelise mina. Kui see loom räägib, sümboliseerib see varjatud teadmisi, mida reaalses elus ei saaks.

Allikas: Horoscope.com