Unusta rutiin ja tantsi ennast supervormi bailatino trennis!

Unusta rutiin ja tantsi ennast supervormi bailatino trennis!

Põleta ühes tunnis kuni 600 kalorit, õppides samal ajal uusi põnevaid tantse hea muusika saatel! Jah, see on võimalik! Selle treeningstiili nimi on Bailatino!

Põleta ühes tunnis kuni 600 kalorit, õppides samal ajal uusi põnevaid tantse hea muusika saatel! Jah, see on võimalik! Selle treeningstiili nimi on Bailatino!

Bailatino teeb eriliseks õhkkond, pidevalt uuenevad oskused ja tõhus work-out. Sellest trennist leiab enda jaoks igaüks midagi. Ning juba ainuüksi muusika paneb Teid bailatino treeningus iseenesest liikuma! Väga raske on selles trennis mitte naeratada:)

Selle trenni juures ei ole vaja karta, et tekiks rutiin või hakkaks igav – iga tund on ainulaadne kogemus. Alguses keerulisena tunduvad tantsukombinatsioonid saavad tänu õpetajate tähelepanelikule juhtimisele tõepoolest selgeks. DanceActi stuudio teeb eriliseks seletamatu tantsukooliõhustik, mida tajud juba DanceActi sisse astudes. Mõnusalt hubastes ruumides on loodud kõik tingimused oma tantsuoskuse ja füüsise arendamiseks.

Bailatino treeningstiili kuraatori Elisabeth Kodusaare sõnul parandab regulaarne ja korrapärane bailatinoga tegelemine figuuri ning annab hea füüsilise koormuse, kuna tegemist on efektiivse rasvapõletustrenniga. Selgeks õpitakse enamus kuumi tantse nagu salsa, merenque, cha-cha, reggaeton, samba, rumba jt. “Eriti hästi mõjub bailatino treening talje, tuhara ja reie piirkonna lihasgruppidele, kuna nendele piirkondadele langeb selles trennis kõige suurem koormus,” kinnitab Elisabeth.

Väljakutseid jagub bailatinos nii edasijõudnule kui algajale. Inimene, kes pole kunagi tantsu ega aeroobikaga tegelenud, ei pea pelgama! Partnerit pole selles trennis vaja, edasi liigutakse samm-sammult ja grupid on moodustatud vastavalt grupi treenitustasemele. Üle jääb vaid nautida. Bailatino trennis unustad kõik muu!

Bailatino treeningud toimuvad alates septembrist Tallinna kesklinnas ja Rocca al Mares ning Jüris, Tartus ja Pärnus. Lisainfo ja treeningutesse registreerumine: www.danceact.ee

Vaata pilte galeriist.

Treeningfotod: Aaro Raudsepp

Interjöörifotod: Kalle Veesaar

 

Buduaar.ee